Ossinovskite pere lugu: “Soovime oma lapsed õppima panna just sellisesse kooli, mis kannab meie pere jaoks olulisi väärtusi ja toob kokku sarnaselt mõtlevad pered.”

“Kasvatame oma lapsi sünnist saati kakskeelsetena, mistõttu pakub Avatud Kool meie jaoks just seda õiget ja toetavat keskkonda. Oleme mõlemad lõpetanud Tallinna kesklinna “eliitkooli”, kus õppimise ja õpetamise üks läbivaid võtteid oli pähetuupimine ja kehtis range õpetaja-õpilane hierarhia.  Soovisime kindlasti oma lastele märksa elutervemat õpikeskkonda ja -kogemust.”

Loe edasi

Rotaride pere lugu: “Avatud Koolil on olemas nii keelekümblust ja sihtkeele omandamist soodustav keskkond kui postiivne, last julgustav õhkkond.”

“Arvan, et sihtkeele õppimisel on väga oluline, võib isegi öelda, et määrav roll last ümbritseval keskkonnal ja õhkkonnal. Laps ei tohiks kunagi karta esitada küsimusi, kui ta millestki aru ei saa. Avatud Koolil on olemas nii keelekümblust ja sihtkeele omandamist soodustav keskkond kui postiivne, last julgustav õhkkond.”

Loe edasi

Prakside pere lugu: “Oleme rõõmsad, et usaldasime tol suusareisil oma kõhutunnet ja Kaspar alustas kooliteed just Avatud Koolis.”

Saage palun tuttavaks, perekond Praks. Nende loost saame teada, miks maksab alati usaldada kõhutunnet, mis tabab sind kõige ootamatumal hetkel keset Lätimaad.

Loe edasi

Kortšaginite pere lugu: “Meie pere kogemusele tuginedes julgeme väita, et õppimine Avatud Koolis on stressivaba.”

Kuidas ja miks Anton koomiksikogusid ning Minecrafti käsiraamatuid eestikeelsete juturaamatute vastu välja vahetas, saad lugeda meie järgmisest kogukonnaloost. Saage tuttavaks, perekond Kortšagin.

Loe edasi

Celikute pere lugu: “Kahes keeles õppimise tõttu ei jää midagi omandamata ja pealegi õpetab selline mitmekultuuriline keskkond lapsele tolerantsust”

Saame tuttavaks Celikute perega. Nende loost saab muuhulgas teada, kuidas üks tüüpiline Türgi koolikogemus end Avatud Kooli omaga võrrelda laseb. Või siis ei lase.

Loe edasi

Julgete pere lugu: “Oleme väga seda usku, et lisaks raamatutarkusele on vaja õppida ka emotsionaalset intelligentsust, empaatiat, sotsiaalseid oskusi.”

Seekordne lugu algas 6 aastat tagasi Kalamaja päevadelt ning on nüüdseks Avatud Kooli hingekirja toonud vennad Julged.

Loe edasi

Sundjate pere lugu: “Avatud Kool on meie pere kool ja me päriselt arvame, et see sobib väga erinevatele lastele.”

Kas teadsid, kuidas on selles “süüdi” Ewert and The Two Dragons, et Peter Avatud Koolis Sundjate lastele nüüd inglise keelt õpetab?