Õpilaspilet

Igal Avatud Kooli õpilasel on e-õpilaspilet, mis peab olema alati kaasas!

Õpilaspilet tagab:

• sissepääsu koolimajja koolipäevadel ajavahemikus 8.30-18.00;
  • soovi korral lisatoidu pärastlõunal. Laps registreerib ainult lisatoidu söömise pärastlõunal, kaarti “piiksutades” sööklas;
  • sõidu Tallinna ühistranspordis. Kõik e-õpilaspiletid on automaatselt isikustatud ja peavad toimima ühistranspordis.

Juhul, kui kaart ei toimi ukse avamisel, siis palun andke sellest teada aadressil info@avatudkool.ee või koolis kohapeal kooli assistendile.

Juhul, kui kaart ei toimi ühistranspordis:

• Palun kontrolli, kas isikukood kaardil on korrektne ja kui see on õige, siis järgmise sammuna mine pilet.ee lehele  ja kontrolli, kas kaart on aktiivne sisestades siia õpilaspileti numbri.
  • Kui kehtivat piletit ei leita, siis palun kirjuta info@indeal.ee.

Kaardi tellimine

• Esmase kaardi tellimiseks (1. klassi lapsed või lapsed, kes liituvad meie kooliga vanematesse klassidesse) tuleb täita ankeet ja laadida foto SIIN LEHEL. Seadusest tulenevalt on esmane õpilaspilet õpilasele tasuta.
  • Kui kaart läheb kaduma, katki või kehtivusaeg lõppeb, siis vanem tellib duplikaadi InDeal lehe kaudu ja tasub selle eest 6,50€.