Huviringid

Meie huvikooli põhisuunaks on teaduse- ja tehnika valdkonna huviringid, nagu robootika ja elektroonika, kuid pakume huviringe ka mõtlemise ja keeleoskuse arendamiseks ning võimalust tegeleda kunsti ja spordiga.

NB! Registreerides oma lapse huviringi kinnitad, et oled tutvunud ja nõus Avatud Kooli huviringi kodukorraga.

Kui mõne ringi kohad on juba täis saanud, anna meile kindlasti oma soovist just selle ringiga liituda märku huvikool@avatudkool.ee ning lisame su lapse ootenimekirja.

Huviringidega alustame pärast 16. septembrit.

Huvikooli kodukord

Huvikooli tunniplaan 2019/20 õa

Sport ja liikumine

Male ja mõttemängud (SK Avang) algajatele

Male ja mõttemängud (SK Avang) edasijõudnutele

Tantsuring IMPRO

Frisbi (inglise keeles)

Judo (SK Barra)

Jalgpall (JK Volta) algajatele

Jalgpall (JK Volta) edasijõudnutele

Capoeira

Individuaaltunnid

Meie ruumides toimuvad klaveritunnid ja akordioniring.

Klaveritunde annab Muusika- ja Teatriakadeemia vilistlane, kogenud pedagoog Jelena Hamonjan. Kontakt jelena_hamonjan@yahoo.com.

Akordionimängimist õpetab Anastassia Varlõgina. Akordioniõpetajana on Nastja juba töötanud Laulasmaa koolis, Kullo huvikeskuses ja eraõpetajana aastast 2013. Õpilasi on olnud nii 1. klassist täiskasvanuteni välja. Akordionistina on Nastja mänginud erinevates ansamblites ja teinud eri stiilides muusikat. Kontakt: nastjakerese@gmail.com

Huvi korral võtke julgelt õpetajatega ühendust.

Täiskasvanutele

Vene keel (IVAN, mitteformaalne õpe)

Vanemate kooli seminarid ja kursused