Avatud Kooli vastuvõtt

Avatud Kooli vastuvõtt 2019/20. õppeaastaks on lõppenud. Kuid sooviavaldusi kooli astumiseks võib esitada ka peale registreerumise lõppu, aga siis lisatakse kõik uued sooviavaldused loositud nimekirja lõppu laekumise järjekorras. Samuti on võimalik  lisada oma laps ootenimekirja juba olemasolevatesse klassidesse. Koolikoha vabanedes võetakse teiega ühendust.

Enne avalduse esitamist tutvu kindlasti Avatud Kooli väärtuste ja põhimõtetega.

Avaldust saab esitada SIIN.

Lisainfo: vastuvott@avatudkool.ee

Avatud Kooli 2019/20 koolikohtade loosimise tulemused

15. jaanuaril 2019 kell 17.00 toimus Avatud Koolis koolikohtade loosimine.

2019/20 õa võtame Avatud Kooli 1.klassi vastu 60 õpilast:

12 eestikeelset poissi
12 venekeelset poissi
6 mõlemakeelset poissi

12 eestikeelset tüdrukut
12 venekeelset tüdrukut
6 mõlemakeelset tüdrukut

Oleme välja jaganud 21 kogukonna kohta (sisalduvad juba 60 õppekohas):

4 eestikeelset poissi
2 venekeelset poissi
0 mõlemakeelset poissi

10 eestikeelset tüdrukut
2 venekeelset tüdrukut
3 mõlemakeelset tüdrukut

Loosimises osales kokku 101 last:

32 eestikeelset poissi
14 venekeelset poissi
3 mõlemakeelset poissi

25 eestikeelset tüdrukut
22 venekeelset tüdrukut
5 mõlemakeelset tüdrukut

Avatud Kooli vastuvõtu komisjoni liikmed on:

Helen Sabrak
Rasmus Rask
Maris Pajula
Jevgeni Novitskov

Loosimise tulemusena moodustati registreeritud lastest järjekord, mille alusel kutsutakse peresid Avatud Kooli vestlusele. Kõik, kelle number asub vastava grupi protokollis üleval pool oranži joont, on saanud koha vestlusele. Vestlused viiakse läbi järgmise 2 nädala jooksul ning pärast seda selgub, kas mõni koht vabaneb.

Koolikoha vabanedes pakume seda koheselt loositud nimekirjas järgmisele perele. Kodulehel me protokollides muudatusi jooksvalt ei tee, seega saab edaspidi infot oma lapse järjekorra koha kohta Avatud Koolist, kirjutades aadressil vastuvott@avatudkool.ee.

Sooviavaldusi kooli astumiseks võib esitada ka peale registreerumise lõppu, aga siis lisatakse kõik uued sooviavaldused loositud nimekirja lõppu laekumise järjekorras. Avaldust saab esitada SIIN.

Vaata oma lapse järjekorra numbrit loosimise protokollist.

Vastuvõtt Avatud Kooli esimesse klassi 2019/2020. õppeaastaks

Head lapsevanemad, alustame uute õpilaste registreerimist Avatud Kooli uude lendu ja registreerimine on avatud kuni 10.jaanuarini 2019. Võib registreerida ka pärast seda kuupäeva, kuid need lapsed loosimises ei osale ja kohta saame pakkuda juhul, kui vaba koht loosis osalenud lastest vabaneb.

Ootame kooli nii eesti, vene kui muu koduse keelega õpilasi, kes on sündinud 2011.- 2012. aastal ning on 2019. aasta septembrikuus vähemalt 7-aastased.

Igal õppeaastal saab Avatud Koolis alustada 60 1.klassi õpilast, juhul kui soovijaid on rohkem kui koolikohti, korraldatakse avalik koolikohtade loosimine, mis leiab aset 15. jaanuaril 2019.

Loosimise tulemusena moodustub registreerimisnumbritest (mille saate automaatselt registreerimise tulemusena)  järjekord, mis avalikustatakse kooli kodulehel. Lapsed, kes loosimise tulemusena koolikohta ei saa, lisatakse loositud järjekorra alusel ootenimekirja.

Õppemaks  Avatud Koolis on 2019/20. õppeaastal alustavas klassis on 1500 eurot aastas. See tasu sisaldab õppimist riikliku õppekava alusel toimivas kaasaegses, lapsesõbralikus ja multikultuurses koolis sh tagab õppemaks peamised õppevahendid ning koolipoolsed tugiteenused.

ESITA  AVALDUS SIIN

7. jaanuaril 2019 kutsume kõiki huvilisi Avatud Kooli infopäevale, kus saab tutvuda lähemalt kooli põhimõtete, õppekorralduse, vastuvõtu protsessiga. Infopäev toimub kell 17.00 Avatud Koolis (aadressil Aru 10). Infopäev on nii eesti kui vene keeles.

LOE LISAKS:

Avatud Kooli kontseptsioon

Vastuvõtuprotsess Avatud Koolis

Esimese klassi koolikorraldus ja koostöö kodu ning kooli vahel