Vastuvõtt Avatud Kooli 1. klassi 2020/21 õppeaastaks

Vastuvõtt Avatud Kooli 1. klassi on käimas – loosimine on toimunud ning kõikide peredega viiakse läbi perevestlus. Kui soovite veel esitada avalduse 2020/21 õa alustavasse 1.klassi, siis saate seda teha SIIN, kuid teie laps lisatakse järjekorra lõppu.

Ootame kooli nii eesti, vene kui muu koduse keelega õpilasi, kes on sündinud 2012.- 2013. aastal ning on 2020. aasta septembrikuus 7-aastased.

Uuendusena võtame alates 2020/21 õppeaastast mõlemakeelsete lastena vastu Kellukese lasteaia lapsi, kes on lõpetanud keelekümblusrühma (see on oluline ka oma avalduses esile tuua).

Õppemaks  Avatud Koolis on 2020/21 õppeaastal on 1650 eurot õppeaastas, millest ettemaksuna tasutakse 400 eurot. Õppetasu sisaldab õppimist riikliku õppekava alusel toimivas kaasaegses, lapsesõbralikus ja multikultuurses koolis sh tagab õppemaks peamised õppevahendid ning koolipoolsed tugiteenused. Loe lisaks.

Loe lisaks:
Vastuvõtuprotsess

Esimese klassi koolikorraldus ja kooli ning kodu koostöö

Kooli kontseptsioon

Lisainfot saab aadressil vastuvott@avatudkool.ee.

Aastaringne vastuvõtt Avatud Kooli vabadele õppekohtadele

Avatud Koolis on 2019/20 õppeaastal 1.-4. klass ning õppekoha vabanedes pakume kohta järjekorra alusel kodulehe kaudu registreerunud peredele.

Et oma laps lisada ootenimekirja, on vaja täita AVALDUS ja koha vabanedes võetakse teiega ühendust.

Lisainfo: vastuvott@avatudkool.ee