Avatud Kooli hinnakiri

2022/23. õppeaastaks kinnitatud õppemaks:

Õppemaks Avatud Koolis on 1870 eurot õppeaastas.

• 2022/23 õppeaastal õppemaksusoodustusi kooli poolt välja ei anta, küll aga algatame kooli kogukonnas annetuste fondi, mille kaudu loodame toetada neid, kellel tekivad majanduslikud raskused õppemaksu tasumisega.

Lisatasud:

Õppemaksule lisandub toiduraha 20 eurot kuus, mis tagab lapsele igapäevase sooja koolilõuna ja hommikupudru.

Õppemaksule lisanduvad kulud:

Avatud Kooli õpilaspäevik– 1. – 3. klassis on see paberkandjal (hind 10.50 eur) ja alates 4. klassis digitaalne (hind 10 eur/aasta)

Alates II- kooliastmest ka spetsiivilisemad õppevahendid (nt kudumisvardad, molbert vms)

Koolist saab osta kooli sümboolikaga tooted:

• vihikud: hind 1.70€
  • buff 16€
  • sussikott 3€
  • õpilaspileti hoidja+ AK kujundusega kaelapael 5€
  • õpilaspiletihoidja+yoyo kinnitus 3€

Koolivorm

Huvitegevus

Loetelu isiklikest õppevahenditest, mis ei kuulu õppemaksu sisse, on leitav siit.

Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehel saab tutvuda  erakoolide õppemaksuga seotud infomaterjaliga  https://www.hm.ee/et/uudised/infomaterjal-erauldhariduskoolide-lapsevanematele

Kui sul tekib täiendavaid küsimusi seoses õppemaksu kehtestamise ja erakoolide rahastamisega, on võimalik pöörduda HTMi haridusvõrgu osakonna nõuniku Piret Sapi poole piret.sapp@hm.ee.