Avatud Kooli hinnakiri

2023/24. õppeaastaks kinnitatud õppemaks:

2023/24. õppeaastal on õppemaks Avatud Koolis 2057 eurot õppeaastas.

2023/24 õppeaastal õppemaksusoodustusi kooli poolt välja ei anta.

2024/25. õppeaastal Avatud Koolis alustavate perede õppemaks on 2201 eurot õppeaastas.

Lisatasud:

Õppemaksule lisandub toiduraha 26 eurot kuus, mis tagab lapsele igapäevase sooja koolilõuna ja hommikupudru.

Õppemaksule lisanduvad kulud:

Avatud Kooli õpilaspäevik– 1. – 3. klassis on see paberkandjal (hind 10.50 eur) ja alates 4. klassis digitaalne (hind 15 eur/aasta)

Alates II kooliastmest ka spetsiifilisemad õppevahendid (nt kudumisvardad, molbert vms)

Koolist saab osta kooli sümboolikaga tooted:

• vihikud 1.50-1.70€
  • buff 16€
  • sussikott 3€
  • õpilaspileti hoidja+ AK kujundusega kaelapael 5€
  • õpilaspiletihoidja+yoyo kinnitus 3€

Koolivorm

Huvitegevus

Loetelu isiklikest õppevahenditest, mis ei kuulu õppemaksu sisse, on leitav siit.

Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehel saab tutvuda  erakoolide õppemaksuga seotud infomaterjaliga  https://www.hm.ee/et/uudised/infomaterjal-erauldhariduskoolide-lapsevanematele

Kui sul tekib täiendavaid küsimusi seoses õppemaksu kehtestamise ja erakoolide rahastamisega, on võimalik pöörduda HTMi haridusvõrgu osakonna nõuniku Piret Sapi poole piret.sapp@hm.ee.

E-arve püsimakse leping

Avatud Kool on sõlminud Swedbank´iga e-arve edastamise lepingu, mis võimaldab koolil väljastada e-arveid ning vanematel sõlmida nende tasumiseks oma kodupangas e-arve püsimakse lepinguid. Teenuse kasutamisega kaasnevad ülekandetasud, mis kajastuvad lepingu sõlminud isiku e-arvel.

Palume lapsevanematel, kellel on soov sõlmida e-arve püsimakse leping, pöörduda oma kodupanga poole täpsete tingimuste väljaselgitamiseks.