Konkursid

Valmistume sügiseks ja otsime uusi kolleege!

Eesti keele õpetaja, konkursi tähtaeg 14. aprill 2021! Tööle asumine augustist. Osaline koormus võimalik ka kevadel!

Loodusõpetuse õpetaja, konkursi tähtaeg 14. aprill 2021! Tööle asumine augustist.

Eriklassi õpetaja, konkursi tähtaeg 14. aprill 2021! Tööle asumine augustist.

Klassiõpetaja, konkursi tähtaeg 14. aprill 2021! Tööle asumine augustist.

Avatud Koolis on sul võimalus kujundada iseendale sobiv töökoht, rakendada kõiki oma parimaid ideid ja oskusi ning veeta päevi koos särasilmsete algklassilaste, nutikate põhikoolilaste ja uuenduslike ning kõrgelt motiveeritud kolleegidega.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja tunned, et Avatud Kool võiks kas nüüd kohe või kaugemas tulevikus sulle inspireeriv töökoht ja professionaalne väljakutse olla, anna palun endast märku konkurss@avatudkool.ee.

Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV – nii teame Sinuga juba jooksvalt arvestada, kui mõni sobilik ametikoht peaks vabanema.