Konkursid

Sügiseks otsime veel vene emakeelega kolleege!

Hetkel on kõik eesti emakeelega õpetajad olemas, aga otsime veel mõnda venekeelset kolleegi:

Klassiõpetaja (vene emakeelega), konkursi tähtaeg 31. mai 2021! Tööle asumine augustist.

Kodunduse-, käsitöö- ja tehnoloogia õpetaja (vene emakeelega), konkursi tähtaeg 31. mai 2021! Tööle asumine augustist.

Psühholoog või eripedagoog (vene emakeelega), konkursi tähtaeg 31. mai 2021! Tööle asumine augustist.

Avatud Koolis on sul võimalus kujundada iseendale sobiv töökoht, rakendada kõiki oma parimaid ideid ja oskusi ning veeta päevi koos särasilmsete algklassilaste, nutikate põhikoolilaste ja uuenduslike ning kõrgelt motiveeritud kolleegidega.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja tunned, et Avatud Kool võiks kas nüüd kohe või kaugemas tulevikus sulle inspireeriv töökoht ja professionaalne väljakutse olla, anna palun endast märku konkurss@avatudkool.ee.

Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV – nii teame Sinuga juba jooksvalt arvestada, kui mõni sobilik ametikoht peaks vabanema.