Konkursid

Meie tiimi on tabanud beebiõnn ja seetõttu on välja pakkuda mitu väga põnevat väljakutset.

Kuna kool kasvab kiiresti, siis me ei otsi ajutist asendajat puhkuse ajaks vaid ikka vingeid uusi tiimikaaslasi täis soovi ja pühendusmist luua Avatud Koolist suurepärane kaasaegne õpikeskkond meie kogukonnale.

Eripedagoog, loe konkursist lähemalt siit. 

Konkursi tähtaeg 19.september 2020

Psühholoog, loe konkursist lähemalt siit.

Konkursi tähtaeg 19.september 2020

Õppejuht, loe konkursist lähemalt siit.

Konkursi tähtaeg 26. september 2020

 

Kõigi huviliste CVd ja motivatsioonikirjad on väga oodatud aadressil konkurss@avatudkool.ee. Lisa pealkirja vastav märksõna “ERIPEDAGOOG,” “PSÜHHOLOOG” või “ÕPPEJUHT”

 

 

Avatud Koolis on sul võimalus kujundada iseendale sobiv töökoht, rakendada kõiki oma parimaid ideid ja oskusi ning veeta päevi koos särasilmsete algklassilaste, nutikate põhikoolilaste ja uuenduslike ning kõrgelt motiveeritud kolleegidega.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja tunned, et Avatud Kool võiks kas nüüd kohe või kaugemas tulevikus sulle inspireeriv töökoht ja professionaalne väljakutse olla, anna palun endast märku konkurss@avatudkool.ee.

Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV – nii teame Sinuga juba jooksvalt arvestada, kui mõni sobilik ametikoht peaks vabanema.