Konkursid

Otsime loovat ja aktiivset muusikaõpetajat!

Loe konkursist lähemalt siit.

Konkursi tähtaeg 11. juuni 2020

Kuna kool kasvab, siis vajame pidevalt oma tiimi aina uusi võimekaid õpetajaid. Võid meiega ühendust võtta, kui sind huvitaks mõni ametikoht Avatud Koolis tulevikus.

Saada oma ideed ja CV aadressil konkurss@avatudkool.ee.

Avatud Koolis on sul võimalus kujundada iseendale sobiv töökoht, rakendada kõiki oma parimaid ideid ja oskusi ning veeta päevi koos särasilmsete algklassilaste, nutikate põhikoolilaste ja uuenduslike ning kõrgelt motiveeritud kolleegidega.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja tunned, et Avatud Kool võiks kas nüüd kohe või kaugemas tulevikus sulle inspireeriv töökoht ja professionaalne väljakutse olla, anna palun endast märku.

Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV – nii teame Sinuga juba jooksvalt arvestada, kui mõni sobilik ametikoht peaks vabanema.