Konkursid

Kasvava koolina ootame enda meeskonnaga liituma:

*Kandideerimise tähtaeg on 15. august. Kandideerimiseks palun saada oma CV ja motivatsioonikiri või -video aadressile konkurss@avatudkool.ee.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, kirjuta palun iiris.oosalu@avatudkool.ee või helista 5105922.

Avatud Koolis on sul võimalus kujundada iseendale sobiv töökoht, rakendada kõiki oma parimaid ideid ja oskusi ning veeta päevi koos särasilmsete algklassilaste, nutikate põhikoolilaste ja uuenduslike ning kõrgelt motiveeritud kolleegidega.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja tunned, et Avatud Kool võiks kas nüüd kohe või kaugemas tulevikus sulle inspireeriv töökoht ja professionaalne väljakutse olla, anna palun endast märku konkurss@avatudkool.ee.

Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV – nii teame Sinuga juba jooksvalt arvestada, kui mõni sobilik ametikoht peaks vabanema.