Konkursid

Eripedagoog (osaline või täiskoormus).

Konkursi tähtaeg 26. veebruar 2020

Juhtumikorraldaja (HEVKO) (osaline või täiskoormus).

Konkursi tähtaeg 26. veebruar 2020

Kuna kool kasvab, siis sügisest 2020 vajame oma tiimi aina uusi õpetajaid. Võid meiega ühendust võtta, kui sind huvitaks sügisest mõni järgmistest ametikohtades:

• Klassiõpetaja (eesti keel emakeelena)
  • English teacher (part time position)
  • Loodus- ja reaalainete õpetajad (osaline koormus)

Saada oma ideed ja CV aadressil konkurss@avatudkool.ee.

Avatud Koolis on sul võimalus kujundada iseendale sobiv töökoht, rakendada kõiki oma parimaid ideid ja oskusi ning veeta päevi koos särasilmsete algklassilaste ning uuenduslike ja kõrgelt motiveeritud kolleegidega.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja tunned, et Avatud Kool võiks kas nüüd kohe või kaugemas tulevikus sulle inspireeriv töökoht ja professionaalne väljakutse olla, anna palun endast märku.

Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV – nii teame Sinuga juba jooksvalt arvestada, kui mõni sobilik ametikoht peaks vabanema.