Konkursid

Logopeed, ootame sind oma tiimiga liituma:

Pakume osalist koormust logopeedile eelkõige vene emakeelega laste arengu toetamiseks. Ootame Sind meiega liituma esimesel võimalusel.

Lisainfo: annika.roosa-saarma@avatudkool.ee, 53405598

Assistent, ootame Sind oma tiimiga liituma:

Assistent

Pakume lühiajalist tööd ja vastavalt kokkuleppele on võimalik meiega liituda osalise või täistööajaga. Ootame Sind meiega liituma esimesel võimalusel.

Lisainfo: maris.pajula@avatudkool.ee, 55685989

Liikumisõpetaja, ootame Sind oma tiimiga liituma:

Liikumise õpetaja

Pakume osalist koormust 10-12 tundi nädalas, tulevikus on vastavalt huvile on võimalik ka täistööajaga ametikoht. Ootame Sind meiega liituma esimesel võimalusel.

Lisainfo: helen.sabrak@avatudkool.ee, 56625888

Eesti keele õpiabi õpetaja, ootame Sind oma tiimiga liituma:

Eesti keele õpetaja

Pakume väikest koormust 4-8 tundi nädalas väga toredate lastega, kes lisaabi oma õpilünkadega vajavad. Tulevikus on vastavalt huvile on võimalik ka täistööajaga ametikoht. Ootame Sind meiega liituma esimesel võimalusel.

Lisainfo: helen.sabrak@avatudkool.ee, 56625888

Käsitöö, kodunduse ja tehnoloogia õpetaja, ootame Sind oma tiimiga liituma:

Tehnoloogia õpetaja

Novembris ja detsembris pakume väikest koormust 4 tundi nädalas, aga tulevikus on vastavalt huvile on võimalik ka suurema mahuga töö. Kirjuta meile esimesel võimalusel!

Lisainfo: helen.sabrak@avatudkool.ee, 56625888

Avatud Koolis on sul võimalus kujundada iseendale sobiv töökoht, rakendada kõiki oma parimaid ideid ja oskusi ning veeta päevi koos särasilmsete algklassilaste, nutikate põhikoolilaste ja uuenduslike ning kõrgelt motiveeritud kolleegidega.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja tunned, et Avatud Kool võiks kas nüüd kohe või kaugemas tulevikus sulle inspireeriv töökoht ja professionaalne väljakutse olla, anna palun endast märku konkurss@avatudkool.ee.

Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV – nii teame Sinuga juba jooksvalt arvestada, kui mõni sobilik ametikoht peaks vabanema.