Konkursid

Hetkel Avatud Koolis aktiivseid tööpakkumisi pole. Kui oled huvitatud tulevikus Avatud Koolis õpetamise tööst, siis anna endast julgesti märku juba aegsasti.

Samuti otsime alati ka vabatahtlikke panustajaid ja kaasamõtlejaid ja kui tunned, et tahad meie kooli arengusse panustada, siis samuti annan endast kindlasti märku.

Avatud Koolis on sul võimalus kujundada iseendale sobiv töökoht, rakendada kõiki oma parimaid ideid ja oskusi ning veeta päevi koos särasilmsete algklassilaste ning uuenduslike ja kõrgelt motiveeritud kolleegidega.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja tunned, et Avatud Kool võiks kas nüüd kohe või kaugemas tulevikus sulle inspireeriv töökoht ja professionaalne väljakutse olla, anna palun endast märku.

Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV – nii teame Sinuga juba jooksvalt arvestada, kui mõni sobilik ametikoht peaks vabanema.