Koolivormi juhend

• pihikseelik
  • pusa

Koolivormi elementide pildid

NB! Koolivormi elemente saab näha ja proovida Norrisoni salongis aadressil Telliskivi 60/2 i-hoone, Tallinn. Salong on avatud E-R kell 10.00 – 18.30 ja L kell 11.00 – 15.00.

Koolivormi kandmise eesmärk:

• tugevdada õpilaste ühtekuuluvustunnet;
  • tugevdada igas õpilases austust oma kooli ja kogukonna vastu;
  • suurendada kooli nähtavust kogukonnas/ühiskonnas.

Koolivormi kandmise kord igapäevaselt:

1.  Igapäevaselt on kohustuslik kanda koolivärvides (valge, roosa, sinine) polosärki, pluusi või triiksärki, ühevärviliste pükste, pihikseeliku  või seelikuga.
  2. Pluusi peal tuleb kanda kooli sümboolikaga kadrigani, vesti või pusa. Palava ilmaga on lubatud koolimajas olla ka ilma kampsuni, vesti või pusata, aga vorm peab olema koolis kaasas.
  3. Lisaks kannavad õpilased tumedat tooni pikki pükse, seelikut või koolivormi pihikseelikut. Toonid võiks olla tumedad – must, sinine, hall, pruun, tumeroheline.

Koolivormi kandmise kord pidulikel* puhkudel:

1. Pidulikel üritustel on kõigil kohustuslik kanda valget triiksärki, tumedaid pükse või seelikut/ kooli sümboolikaga pihikseelikut ja kingi.
  2. Peal kannab Avatud Kooli õpilane kooli sümboolikaga vesti või kardigani.

*Avatud Kooli pidulikud sündmused on näiteks  õppeaasta ava- ja lõpuaktus, Eesti vabariigi aastapäeva aktus, kontserdid jms. Piduliku sündmuse eel teavitatakse õpilasi piduliku koolivormi kandmise vajadusest.

Kooli esindamine

Kooli esindades väljaspool koolimaja kannavad õpilased koolivormi, täpsed juhised osalevatele õpilastele annab õpetaja/ juhendaja.

Avatud Kooli koolivormi tellimine

Koolivormi saab tellida 2 korda aastas ettetellimise keskkonnast ja järgmise tellimuse saab teha aprillis 2021.

Vahepealsel ajal saab varusid täiendada  Avatud Kooli E-POEST.

E-poes ei ole alati saadaval kõiki suuruseid ning seal ei saa tellida triiksärke (need on ainult ettetellimise keskkonna kaudu tellimisel).

Lisainfo saamiseks pöörduge koolivormi tootja Norrisoni poole aadressil info@norrison.ee.

Lisaks on lapsevanemad loonud ka FB-grupi, kust saab osta ja müüja kantud koolivormi elemente: ak koolivormi ost-müük / покупка и продажа школьной формы oткрытой школы

Lisaks koolivormile on võimalik osta kooli assistendi käest kohapeal aastaringselt järgmisi tooteid:

• Buff (roosa/ sinine), HIND 16 eurot.
  • Pehme pinal, HIND  5 eurot.
  • Sussikott, HIND 3  eurot (33 x 34 cm).
  • A4 formaadis vihikud, HIND 1,50 €:
    • Jooneline, laia reavahega (1. klassile);
    • Jooneline, kitsa reavahega (2.-4. klassile);
    • Ruuduline, 7×7 mm ruut (1. klassile);
    • Ruuduline, 5×5 mm ruut (2.-4.klassile).
  • Õpilaspäevik 2020/21 on igale õpilasele kohustuslik, HIND 6,50 eurot.

Lisainfo info@avatudkool.ee