Koolivormi juhend

• pihikseelik
  • pusa

Koolivormi elementide pildid

NB! Koolivormi elemente saab näha ja proovida Norrisoni salongis aadressil Telliskivi 60/2 i-hoone, Tallinn. Salong on avatud E-R kell 10.00 – 18.30 ja L kell 11.00 – 15.00.

Koolivormi kandmise eesmärk:

• tugevdada õpilaste ühtekuuluvustunnet;
  • tugevdada igas õpilases austust oma kooli ja kogukonna vastu;
  • suurendada kooli nähtavust kogukonnas/ühiskonnas.

Koolivormi kandmise kord igapäevaselt:

1.  Igapäevaselt on kohustuslik kanda koolivärvides (valge, roosa, sinine) polosärki, pluusi või triiksärki, ühevärviliste pükste, pihikseeliku  või seelikuga.
  2. Pluusi peal kantakse kooli sümboolikaga kadrigani, vesti, pusa või muud viisakat ning akadeemilist riietust.
  3. Lisaks kannavad õpilased tumedat tooni pikki pükse, seelikut või koolivormi pihikseelikut. Toonid võiks olla tumedad – must, sinine, hall, pruun, tumeroheline.

Koolivormi kandmise kord pidulikel* puhkudel:

1. Pidulikel üritustel on kõigil kohustuslik kanda valget triiksärki, tumedaid pükse või seelikut/ kooli sümboolikaga pihikseelikut ja kingi.
  2. Peal kannab Avatud Kooli õpilane kooli sümboolikaga vesti või kardigani.

*Avatud Kooli pidulikud sündmused on näiteks  õppeaasta ava- ja lõpuaktus, Eesti vabariigi aastapäeva aktus, kontserdid jms. Piduliku sündmuse eel teavitatakse õpilasi piduliku koolivormi kandmise vajadusest.

Kooli esindamine

Kooli esindades väljaspool koolimaja kannavad õpilased koolivormi, täpsed juhised osalevatele õpilastele annab õpetaja/ juhendaja.

Avatud Kooli koolivormi tellimine

Koolivormi ettetellimise keskkond

Koolivormi saab tellida 2 korda aastas ettetellimise keskkonnast.

Soovitame teha tellimused eelkõige ettetellimiskeskkonnast, sest siis on kindel, et saate soovitud tooted soovitud suuruses ning värvi.

• Koolivormi ettetellimiskeskkonna kevadine tellimuste esitamise periood on 01.04-26.06 ja kõik tellimused saadetakse pakiautomaati alates 18.08.2021.

NB! 1.klassi astuvate laste koolimütsid tellib lapsevanem aga need saadetakse otse kooli ja antakse lapsele 1. septembril.

• Sügisene tellimuste esitamsie periood on 01.09 – 20.09.2021  ja tellimused saadaetakse pakiautomaati alates 15.11.2021.
Esita tellimus hiljemalt 26.06 siin lingil: https://koolivorm2.norrison.ee/315-avatud-kool

Koolivormi tellimine e-poest

Vahepealsel ajal saab varusid täiendada  Avatud Kooli E-POEST.

E-poes ei ole alati saadaval kõiki suuruseid ning seal ei saa tellida triiksärke (need on ainult ettetellimise keskkonna kaudu tellimisel).

Lisainfo tellimuste kohta

Lisainfo saamiseks pöörduge koolivormi tootja Norrisoni poole aadressil info@norrison.ee.

Koolivormi rõivaste suurusi on võimalik proovida alates 03.05.2021 Norrison OÜ salong-kaupluses aadressil Telliskivi 60/2, D-korpus, i-hoone. E-R kell 10.00 – 18.30 ja L kell 11.00 – 18.30, P suletud.

Kasutatud koolivormi ost-müük

Lapsevanemad loonud ka FB-grupi, kust saab osta ja müüja kantud koolivormi elemente: ak koolivormi ost-müük / покупка и продажа школьной формы oткрытой школы