Korduma kippuvad küsimused

Millal alustab pikapäevarühm, algavad huviringid, pakutakse lisatoitu?

Pikapäevarühm alustab 2. septembril.
Lisatoitu saavad lapsed alates 7. septembrist.
“Ootan ringi” võimalust saab kasutada alates 14. septembrist.
Kõik huviringid alustavad pärast 14. septembrit (v.a. jalgpall, capoeria ja male, mis algavad vastavalt septembri 1. ja 2. nädalal). Huviringide juhendajad võtavad vanematega eraldi ühendust ja täpsustavad konkreetse ringi alguskuupäeva.

Kuidas loobuda huvikooli teenustest?

Loobumiseks peab sisselogima events.avatudkool.ee süsteemi, kust tuleb valida “Minu tellimused” ning vajutada vastava ringi juures olevat ristiga märgitud nuppu “tühista tellimus”.

Pöörame teie tähelepanu sellele, et vastavalt huvikooli kodukorrale, kehtivad järgmised loobumise reeglid.

Huviringidest ja eelkoolist on võimalik loobuda terve õppeaasta vältel. Selleks on veebilehe events.avatudkool.ee kaudu kaks varianti:
a. annad oma loobumissoovist teada peale esimese tunni külastamist,

b. annad oma loobumissoovist teada aasta keskel jooksva kuu 25. kuupäevaks (oled ringi nimekirjas veel ühe kuu jooksul alates loobimissoovist teatamisest).

Pikapäevarühma ja “Ootan ringi” teenustest  ning lisatoitlustusest on võimalik loobuda terve õppeaasta vältel veebilehe events.avatudkool.ee kaudu. Etteteatamisaeg on 7 päeva.