Vanemate kool

Avatud Kooli huvikool ja kooli psühholoogid pakuvad vanemate kooli raames lapsevanematele ning teistele huvilistele võimalust osa saada põnevatest ja põhjalikest lapse arengu-, haridus- ja keelekümblusteemalistest seminaridest ja koolitustest.

Gordoni perekool

Kõik me soovime, et läbisaamine meile kallite inimestega, eelkõige laste ja abikaasa või elukaaslasega, oleks tulvil soojust ja üksteise toetamist-mõistmist. Lähisuhted on ju inimelu kõige tähtsamad suhted, just nende kvaliteedi kaudu määratleme kogu oma elu kvaliteeti. Aga kuidas luua selliseid suhteid? Gordoni perekooli eesmärk ongi tollele kuidas-küsimusele vastata – anda vanematele teadmisi ja oskusi heade lähisuhete kujundamiseks.

Gordoni perekoolis saab õppida:

·       Kuidas last mure korral lohutamise ja õpetamise asemel kuulata ja toetada nii, et ta õpiks ise lahendusi leidma.

·       Kuidas vanemana ennast kehtestada nii, et suhted lastega oleksid lähedased ja perereeglid toimiksid.

·       Kuidas vanemana jaksata ja seista ka enda vajaduste eest.

·       Kuidas luua ja hoida peres lähedasi suhteid.

Õppimine toimub väikeses grupis (kuni 16 inimest). Perekoolis õpitakse praktilise harjutamise, olukordade läbi proovimise, kogemuse jagamise, lühiloengute, rühmatööde ning arutelude abil. Kohtumiste vahepealsel ajal on soovitav uusi oskusi proovida, et neid kinnistada. Proovides tekib ka küsimusi, millele saab siis uuel kohtumisel vastuseid leida. Iga osaleja saab koolituselt kaasa ka töövihiku, mis aitab õpitut meeles hoida ja korrata.

Koolitus toimub Avatud Koolis, esmaspäeviti kell 17:30-20:30 järgmistel kuupäevadel: 28.09, 5.10, 12.10, 19.10, 26.10, 2.11, 9.11, 16.11.

Koolitaja: pereterapeut Meelike Saarna

Koolituse hind on:
224 €/192 €* (soodushind alates kahest registreerujast ja/või sõbra soovitusel, Avatud Kooli lapsevanematele ja töötajatele).

Tasuda saab kahes osas!

Lisainfo koolituse kohta: http://www.sinamina.ee/ee/koolitused/gordoni-perekool