Toitlustus

Et laps jõuaks hommikuputru süüa, palume koolis olla hiljemalt kl 8.30, hiljem tulles ei jää aega süüa.

Võite lapsele soovi korral panna kooli kaasa tervislikke snäkke (puuviljad, võileib, marjad, juurviljad vms). Palun mitte panna lapsele kooli kaasa kommi, krõpsu ega limonaadi.

Püüame seista koolis tervislike eluviiside eest ning pakume lastele mitu korda päevas sooja toitu. Ühtlasi on paigas, et koolipäeva ajal Avatud Kooli õpilased puhvetis snäkke ostmas ei käi. Kui soovite anda oma lapsele taskuraha snäkkide ostmiseks, siis ta saab seda kasutada peale koolipäeva lõppu.

Pikapäeva rühmas on lastele ette nähtud täiendav toidukord (pikaväerühma tasu sees).

Lapsel võiks olla koolis oma isiklik veepudel.

Avatud Kooli toitlustaja on OÜ Flosse.

Toiduraha lisandub õppemaksule 15 eurot kuus. Perel on võimalus valida tava- ja taimetoidu vahel õppeaasta alguses.  Kui pere soovib koolitoidu valikut muuta või koolitoidust loobuda õppeaasta jooksul, siis tuleb sellest teatada aadressil info@avatudkool.ee jooksva kuu viimaseks kuupäevaks. Kui pere teatab jookva kuu keskel, siis muutus viiakse ellu järgmise kalendrikuu arvestusega.

Iganädalase menüü leiab meie toitlustaja OÜ Flosse kodulehelt.

Lisatoit

Teil on võimalus tellida oma lapsele lisalõuna. Lisatoitu pakutakse sööklas iga päev pärast tunde, ajavahemikus 14:00-15:00. Lisasöögikord ei ole seotud pikapäevarühmaga — süüa saavad kõik, kes on tellimisvormi täitnud.

See on mõeldud just lastele, kes ei ole pikapäevarühma nimekirjas, aga sooviksid peale tunde veel keha kinnitada.

Lisasöögi tasu on 1,5 eurot/päevas, mis lisatakse igakuisele arvele ettemaksuna vastavalt tellimisvormi täitmisele.

Lisatoitu pakume alates 9. septembrist.