Toitlustus

Püüame seista koolis tervislike eluviiside eest ning pakume lastele mitu korda päevas sooja toitu:

• 8.30 pakume lastele hommikuputru;
  • 11.00-12.00 (olenevalt klassist) pakume lõunasööki;
  • Lisatasu eest saab tellida ka õhtuoodet (soe toit). Lastele, kes jäävad pikapäevarühma on see juba arvestatud pikapäevarühma tasu sisse.

Lapsevanemal on võimalus ka loobuda koolitoidust ja panna koolilõuna lapsele ise kaasa ning kooli sööklas on võimalus selle soojendamiseks.

Võite lapsele soovi korral panna kooli kaasa tervislikke snäkke (puuviljad, võileib, marjad, juurviljad vms).  Kuid neid saab laps süüa ainult sööklas. Palume mitte panna lapsele kooli kaasa kommi, krõpsu ega limonaadi.

Lapsel võiks olla igapäevaselt koolis kaasas oma isiklik veepudel.

Avatud Kooli toitlustaja on OÜ Flosse.

Toiduraha lisandub õppemaksule 10 eurot kuus.

Meie koolis on kaks söögiruumi, kus lapsed saavad endale ise toitu valida ja tõsta. Igapäevaselt on lapsel mitu valikut ning lisaks pakume ka taimetoitu.

Kui pere soovib koolitoidust loobuda õppeaasta jooksul, siis tuleb sellest teatada aadressil info@avatudkool.ee jooksva kuu viimaseks kuupäevaks. Kui pere teatab jookva kuu keskel, siis muutus viiakse ellu järgmise kalendrikuu arvestusega.

Iganädalane menüü on olemas koolis seinal ja saadetakse lastevanematele Stuudiumis.

Lisatoit

Teil on võimalus tellida oma lapsele lisalõuna. Lisatoitu pakutakse sööklas iga päev pärast tunde, ajavahemikus 14:00-15:20. Lisasöögikord ei ole seotud pikapäevarühmaga — süüa saavad kõik, kes on tellimisvormi täitnud.

See on mõeldud just lastele, kes ei ole pikapäevarühma või teenuse “Ootan ringi” nimekirjas, aga sooviksid peale tunde veel keha kinnitada.

Lisasöögi tasu on 1,7 eurot/päevas, mis lisatakse igakuisele arvele ettemaksuna vastavalt tellimisvormi täitmisele.

Lisatoitu pakume alates 6. septembrist.