Toitlustus

Püüame seista koolis tervislike eluviiside eest ning pakume lastele mitu korda päevas sooja toitu:

• 8:30 pakume lastele hommikuputru;
  • 10:35-13:25 (olenevalt klassist) pakume lõunasööki;
  • Lisatasu eest saab tellida ka õhtuoodet (soe toit). Lastele, kes jäävad pikapäevarühma, on see juba pikapäevarühma tasu sisse arvestatud.

Iganädalane menüü on olemas koolis seinal ja saadetakse lastevanematele Stuudiumi kaudu.

Lapsel võiks olla igapäevaselt koolis kaasas oma isiklik veepudel.

Lapsevanemal on võimalus loobuda koolitoidust ja panna koolilõuna lapsele ise kaasa. Kooli sööklas on võimalus kaasavõetud toidu soojendamiseks.

Võid lapsele soovi korral kooli kaasa panna tervislikke snäkke (puuviljad, võileib, marjad, juurviljad vms).  Laps saab kaasapandud toitu süüa ainult sööklas. Palume kindlasti mitte lapsele kooli kaasa anda kommi, krõpsu või limonaadi.

Avatud Kooli toitlustaja on P. Dussmann Eesti OÜ .

Toiduraha lisandub õppemaksule

Meie koolis on kaks söögiruumi, kus lapsed saavad endale ise toitu valida ja ette tõsta. Igapäevaselt on lapsel mitu valikut ning lisaks pakume ka taimetoitu.

Kui pere soovib koolitoidust õppeaasta jooksul loobuda, siis tuleb sellest teatada aadressil info@avatudkool.ee jooksva kuu viimaseks kuupäevaks. Kui pere teatab oma soovist koolitoidust loobuda jookva kuu keskel, siis viiakse muutus ellu järgmise kalendrikuu arvestusega.

Lisatoit

Sul on võimalus tellida oma lapsele lisalõuna. Lisatoitu pakutakse sööklas iga päev peale tunde, ajavahemikus 13:30-15:20. Lisasöögikord ei ole seotud pikapäevarühmaga — süüa saavad kõik, kes on tellimisvormi täitnud.

Lisalõuna on mõeldud lastele, kes ei ole pikapäevarühma või teenuse “Ootan ringi” nimekirjas, aga sooviksid peale tunde sooja toiduga keha kinnitada.

Lisatoitu pakume alates 4. septembrist.

Lisasöögi tasu on 3,8 eurot/päevas, mis lisatakse igakuisele arvele ettemaksuna vastavalt tellimisvormi täitmisele.

Kuutasu:

1 kord nädalas = 15,20 eurot