Eelkool

Registreerida eelkooli toimub süsteemis arno.avatudkool.ee

Palun vali õige õpppeaasta: 2023/24 või 2024/25.

Pakume tulevastele koolilastele kahte veidi erineva suunitlusega eelkooli kursust.

Eelkool I

Esimese kursusega ootame väga liituma peresid, kellel on huvi tutvuda lähemalt Avatud Kooli mudeli, meetodite ja väärtustega. Eelkool I rühmades õpivad koos kuni 25 eesti ja vene emakeelega last, kellega töötab kaks õpetajat.

Kokkusaamised toimuvad ühe kord nädalas ning koosnevad kahest 30-minutilisest tunnist. Õpime matemaatikat, eesti ja vene keelt ning mängime eesti- ja venekeelseid suhtlusmänge.

Eelkool I on kaks õpperühma: esimene rühm saab kokku T kell 17:00-18:10 ja teine N kell 16:00-17:10.

Ühe kuu maksumus Eelkool I lastele on 45 eurot.

Registreerida saad arno.avatudkool.ee-s.

Lisainfo: huvikool@avatudkool.ee, tel 5137 029.

Eelkool II

Eelkooli II programmi oleme loonud venekeelsetele lastele, kes soovivad sukelduda eestikeelsesse õppesse. Grupis on kuni 10 vene emakeelega last, kes veedavad eelkoolis igal nädalal kaks tundi (a 45 minutit). Lastega töötab eesti emakeelega õpetaja, kasutades keelekümbluse ja aktiivõppe meetodeid.

Eelkolil II on üks õpperühm, mis saab kokku T ja N kell 17:00-17:45.

Ühe kuu maksumus Eelkool II lastele on 65 eurot.

Lisainfo: huvikool@avatudkool.ee, tel 5137 029.

Registreerida saad arno.avatudkool.ee-s.