Eelkool

Tundidega alustame pärast 12. septembrit.

Sellest õppeaastast pakume tulevastele (Avatud Kooli) õpilastele kahte veidi erineva suunitlusega eelkooli kursust.

Eelkool I

Esimese kursusega ootame väga liituma peresid, kellel on huvi tutvuda lähemalt Avatud Kooli mudeli, meetodite ja väärtustega. Eelkool I rühmades õpivad koos kuni 25 eesti ja vene emakeelega last, kellega töötab kaks õpetajat.

Kokkusaamised toimuvad ühe kord nädalas ning koosnevad kahest 30-minutilisest tunnist. Õpime matemaatikat, eesti ja vene keelt ning mängime eesti- ja venekeelseid suhtlusmänge.

Eelkool I on kaks õpperühma: esimene rühm saab kokku T kell 17:00-18:10 ja teine N kell 16:00-17:10.

Ühe kuu maksumus Eelkool I lastele on 40 eurot.

Registreerida saad arno.avatudkool.ee (NB! vali kindlasti 2022/23 õppeaasta).

Lisainfo: huvikool@avatudkool.ee, tel 5137 029.

Eelkool II

Eelkooli II programmi oleme loonud venekeelsetele lastele, kes soovivad sukelduda eestikeelsesse õppesse. Grupis on kuni 10 vene emakeelega last, kes veedavad eelkoolis igal nädalal kaks tundi (a 45 minutit). Lastega töötab eesti emakeelega õpetaja, kasutades keelekümbluse ja aktiivõppe meetodeid.

Eelkolil II on kaks õpperühma: esimene rühm saab kokku T ja N kell 16:00-16:45 ja teine rühm T ja N kell 17:00-17:45.

Ühe kuu maksumus Eelkool II lastele on 60 eurot.

Lisainfo: huvikool@avatudkool.ee, tel 5137 029.

Registreerida saad arno.avatudkool.ee (NB! vali kindlasti 2022/23 õppeaasta).