Logopeed

Ootame sügisest Avatud Kooli meeskonnaga liituma eestikeelset osalise koormusega (0,3-0,5) logopeedi!

Avatud Kooli tugimeeskond koosneb nii eesti- kui ka venekeelsetest spetsialistidest, kes teevad igapäevaselt tööd nii õpilaste, õpetajate kui ka peredega. Töö hõlmab endas nii nõustamiste läbiviimist kui ka laiemat tugiteenuste suunamist ja arendustööd. Meie väike tugispetsialistide meeskond planeerib ühiselt tööd, jagab omavahel oma rõõme ja muresid ning toetab üksteist igapäevaselt.

Ootused kandidaadile

• Julgus, soov ja loovus lastega töötamiseks.
  • Vastav erialane haridus ja kvalifikatsioon.
  • Soov ja oskused teha koostööd.
  • Mitmekultuurilise õpikeskkonna väärtustamine.
  • Kirg õppida ja täiendada oma teadmisi ja oskusi.

Omalt poolt pakume

• Keskset rolli uuendusliku kooli arengus.
  • Toetavat sisseelamisprogrammi ja pidevaid arenguvõimalusi.
  • Inspireerivaid kolleege ja toetavat juhtkonda.
  • Nutikaid õpilasi ja toredaid peresid.
  • Mõnusat töökeskkonda.

Kandideerimiseks saada meile palun oma CV ja motivatsioonikiri või -video märksõnaga “LOGOPEED” aadressile konkurss@avatudkool.ee. NB! Võid julgelt kandideerida ka varem, võtame kõigi kandidaatidega jooksvalt ühendust.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, kirjuta palun anneli.vosandi@avatudkool.ee või helista 5262973.