Tantsuring

Tantsuringis kogeb iga laps, et on võimeline tantsima ja et tantsimine on keel, mille abil saab iga inimene oma mõtetest ja tunnetest rääkida.Lisaks tantsimisele teeme jõutrenni ja venitusi, õpime tantsuelemente erinevatest stiilidest (hip-hopist dancehallini) ning proovime neid omavahel kombineerida. Kogu protsess toimub läbi tantsulise improvisatsiooni, mis muudab kogemuse igaühe individuaalseks eneseväljenduseks tantsu keeles.

Ringi juhendab Katya Makarova. Katya on Valgevenest pärit tantsija, õpetaja ja koreograaf. Tema tantsutee algas juba lapsepõlves ja on praeguseks kestnud 12 aastat. Katya arvel on rohkem kui 200 osalemist erinevates töötubades sellistes stiilides nagu hip-hop, house, vogue, waacking, popping, locking, krump, dancehall, twerk, footwork, jazz-funk, contemporary, experimental. Mainimist väärib ka see, et lisaks workshopidel osalemisele peab ta tähtsaks ka regulaarsete treeningute külastamist, mida harrastab ka ise iganädalaselt hip-hop ja house stiile. Katya on ka edukalt osalenud mitmetel võistlustel nii Valgevenes, Leedus, Venemaal, Eestis, Rootsis, Saksamaal ja Soomes.

Tunnid toimuvad peamiselt vene keeles.

Toimumise aeg: teisipäeval ja neljapäeval kell 15:30-16:30

Kuutasu: 25 eurot / 1 kord nädalas, 35 eurot / 2 korda nädalas

 

 

Танцевальный кружок

В танцевальном кружке каждый сможет убедиться в том, что он умеет танцевать и что танец — это язык, с помощью которого люди делятся своими чувствами и рассказывают свои истории. Цель этих занятий — научить выражать себя при помощи танца. Мы будем работать над растяжкой и делать упражнения для укрепления мышц, выучим танцевальные элементы разных стилей и попробуем их комбинировать. Танцевальная импровизация — это не заучивание готовой хореографии, а возможность выразить себя в форме танца. Занятия проходят два раза в неделю и подходят как для начинающих, так и для продолжающих.

Вести занятия будет танцовщица, хореограф и педагог Катя Макарова. Танцами Катя занимается с детства, она приняла участие в более чем 200 различных мастер-классах от хип-хопа до джаз-фанка, также регулярно ходит на тренировки к своим коллегам и участвует в конкурсах по всей Европе.

Время проведения: вторник и четверг в 15:30-16:30

Стоимость в месяц: 25 евро / 1 раз в неделю, 35 евро / 2 раза в неделю