Kokaring / Кулинарный кружок

Kokaring algajatele. Baaskursus.

Teisipäeviti kl 16:00-17:00, üle nädala

Miks makarone enne praadimist veel keetma peab? Aga kas need peaks keema panema kuuma või külma vette? Miks? Kaua peab ühte muna keetma? Kas kahte muna peaks poole kauem pliidil hoidma? Sissejuhatav kursus kokandushuvilistele. Oodatud on õpilased sõltumata vanusest, klassist või emakeelest.

Osalustasu: 30 eurot / 2 tundi

Kokaring edasijõudnutele

Esmaspäeviti kl 15:20 – 16:50, üle nädala

Kööki on oodatud õpilased, kes juba teavad, mis on riiv, sõel ja mikser. Astume sammu edasi ja road muutuvad keerukamaks. Laseme fantaasia lendama ja uurime, kas alati peab retseptist rangelt kinni pidama või on just köök koht, kus loomingulisust väljendada. Aga mida enne kindlasti teadma peaks, kui ise katsetama asuda? Üheskoos asume vastuseid otsima, nautides head sööki ja seltskonda.

Osalustasu: 36 eurot / 2 tundi

Maailma maitsed. Kokaring edasijõudnutele 2

Esmaspäeviti, kell 15:20-16:50, üle nädala

Avatud Kooli juba vilunud kokaõpilaste tungival soovil võtame ette rännaku mööda maailma erinevaid kööke. Katsetame keerulisemate – eksootilisemate maitsetega, samas ei unusta ka lihtsaid argiroogasid, mida koolist koju jõudes endale ise valmistada. Selles tunnis on õpetaja kindlasti õpilastega võrdselt põnevil!

Ringi juhendab Karin Jürisson. Karin on hariduselt käsitööõpetaja, aga tõeliselt mitmekülgse inimesena on ta lisaks õppinud filosoofiat ja inglise keelelt. Pikaajalised välislähetused on viinud Karini mitmetesse Euroopa riikidesse ja andnud võimaluse tutvuda rahvusvaheliste õppekavadega Euroopas.

Osalustasu: 36 eurot / 2 tundi

REGISTREERIMINE

Кулинарный кружок для начинающих. Базовый курс.

Вт 15:20-16:20, занятия проходят раз в две недели

Почему до того, как поджарить макароны, их нужно отварить? Их кладут в кипящую или холодную воду? Почему? Сколько варятся яйца? Если я хочу сварить два яйца, то на это уйдет в два раза больше времени?

Ждем начинающих кулинаров (возраст и родной язык не имеют значения!): научим пользоваться ножом, миксером и плитой и не бояться хозяйничать на кухне.

Кулинарный кружок для продолжающих

По пн в 15:20-16:50, занятия проходят раз в две недели

Ждем ребят, которые уже знают, что такое терка, сито, миксер. Будем готовить более сложные блюда и экспериментировать с рецептами, следуя за зовом кулинарных фантазий.

Вкусы мира. Кулинарный кружок для продолжающих 2

По понедельникам, точное время занятий уточняется. Уроки проходят раз в две недели.

Опытных поваров приглашаем в путешествие по разным странам мира. Наряду с экзотическими блюдами будем готовить и еду попроще, которую можно сделать самому дома, придя голодным из школы.

Руководит кружком Карин Юриссон. По образованию Карин учитель труда, также изучала в университете философию и английский язык. Много лет жила за границей.

Занятия проходят на эстонском языке. Наш опыт показывает, что совместное приготовление еды легко стирает языковые барьеры.

Стоимость: 36 евро / 2 занятия