Robootika ja programmeerimine II (2. õppeaasta)

Robootika II sobib hästi neile, kes eelmisel aastal osalesid algajate ringis. Sel aastal liigume edasi keerulisemate, mitmekesisemate ning ajamahukamate projektide suunas Lego WeDo 2.0 Education programmiga. Lisaks tutvume koomiksi tegemisega ning uurime erinevaid programmeerimise keskkondi. Meie eesmärk uuel õppeaastal on lastega osa võtta sügisel-talvel toimuvast Robotexist ja kevadel Lego FLL Jr võistlusest.

Tunnid toimuvad üks kord nädalas ja kestavad 90 minutit. Grupis on kuni 12 õpilast.

Ringi juhendavad Natalia Ivaništševa ja Tahsin Kayurga. Natalia on meie kooli tehnoloogiavõlur. TLÜ matemaatika ja informaatika õpetajana lõpetanud Nataliat köidavad arvutid, programmeerimine, robotid, mehhatroonika ja robootika. Tahsin on alustav matemaatikaõpetaja ehitusinseneri taustaga.

Toimumise aeg: teisipäeval kell 15:30-17:00

Osalustasu: 45 eurot

REGISTREERIMINE

Робототехника и программирование II (2-й год обучения)

Этот кружок подойдет тем, кто в прошлом году ходил на занятия по робототехнике для начинающих. В этом году с помощью образовательной платформы Lego WeDo 2.0 Education мы будем делать более сложные, разносторонние и трудоемкие проекты. Также узнаем, как создаются комиксы, и будем изучать разные способы программирования. Наша цель в новом учебном году — принять участие в соревнованиях Robotex и First Lego League Jr.

Занятия проходят один раз в неделю и длятся 90 минут. В группе до 12 учеников.

Руководят секцией Наталия Иванищева и Тахсин Каюрга. Выпускница факультета математики и информатики ТЛУ, Наталия бесконечно любит компьютеры, роботов и современные технологии и прививает эту любовь не только своим ученикам, но и коллегам из Открытой школы. Тахсин — начинающий педагог с дипломом инженера-строителя.

Время проведения: вторник 15:30-17:00

Стоимость: 45 евро

РЕГИСТРАЦИЯ