Robootika ja programmeerimine III (edasijõudnud 3.-4. õppeaasta)

Hurraa, kooli on saabunud uued robotid! mBotide abil reisime Arduino arendusplaatide ja Pythoni programmeerimise maailma. Esimesel poolaastal tegeleme robootika klassikaga, et edukalt võistelda Robotexil. Teisel poolaastal ootab meid isegi suurem väljakutse — ühendada robootikat elektroonikaga ja ehitada tark maja. Grupis on kuni 15 õpilast. Tunnid toimuvad vene keeles.

Ringi juhendab meie tehnoloogiavõlur Natalia Ivaništševa. TLÜ matemaatika ja informaatika õpetajana lõpetanud Nataliat köidavad arvutid, programmeerimine, robotid, mehhatroonika ja robootika.

Toimumise aeg: teisipäeval kell 16:15-17:45

Osalustasu: 40 eurot

Робототехника и робототехника III (3-4-й год обучения)

Ура, у нас появились новые роботы! При помощи mBotов мы будем путешествовать в мир плат Arduino и программирования на языке Python. Цель первого полугодия — развить навыки в классическом программировании и успешно выступить на Robotex.  Во втором полугодии нас ждет еще более сложная задача: объединить робототехнику с электроникой и построить умный дом.

Руководит кружком Наталия Иванищева. Выпускница факультета математики и информатики ТЛУ, Наталия бесконечно любит компьютеры, роботов и современные технологии и прививает эту любовь не только своим ученикам, но и коллегам из Открытой школы.

Время проведения: вторник 16:15-17:45

Стоимость: 40 евро