Elektroonika algajatele

Kõik tulevased teadlased ja insenerid on väga oodatud meie elektroonikaringi, kus on võimalik lõpuks ometi ellu viia kõik tekkinud meisterdamisideed, saada uusi ja põnevaid teadmisi tehnika ja füüsika vallast ning õppida programmeerimist. Pea iga tunni lõpuks saame puust, plastikust, metallist või suisa paberist valmis uue kasuliku vidina või ägeda masina. Lisaks testime teadusmüütide vettpidavust, teeme läbi tuntuimad teaduskatsed, õpime jootmist ja palju-palju muud põnevat. Tunnid toimuvad vene keeles keelekümblusmeetodeid kasutades.

Ringi juhendaja on Natalia Ivaništševa. Natalia on meie huvikooli tehnikasuuna mootor! TLÜ matemaatika ja informaatika õpetajana lõpetanud Nataliat köidavad arvutid, programmeerimine, robotid, mehhatroonika ja robootika.

Toimumise aeg: neljapäeval kell 14:30-15:30

Osalustasu: 45 eurot

REGISTREERIMINE

Электроника для начинающих

Ждем будущих естествоиспытателей и инженеров в кружок электроники, где мы много мастерим и познаем основы физики и программирования. Практически в конце каждого урока дети создают конструкции из дерева, пластика, металла и даже бумаги. Также мы занимаемся опровержением научных мифов, ставим опыты и учимся паять.

Руководит занятиями Наталия Иванищева. Выпускница факультета математики и информатики ТЛУ, Наталия бесконечно любит компьютеры, роботов и современные технологии и прививает эту любовь не только своим ученикам, но и коллегам из Открытой школы.

Время проведения: четверг 14:30-15:30

Стоимость: 45 евро