Pisi-robootika (5+ lastele)

60 minuti jooksul saavad 5-6-aastased lapsed algteadmisi nii robootikast kui programmeerimisest, katsetades ühtlasi esimeste käskluste andmist robotitele. Seda kõike toimetame mängulises õhkkonnas, eesti- ja vene keeles. Tegeleme Lego Simple Machines ning Lego Education sarja programmidega ning lõbusate Ozobotidega. Pisi-robootika tiimi eestvedaja on meie tehnoloogiavõlur Natalia Ivanitševa.

Hind: 35 eurot

Toimumise aeg: neljapäeviti kell 17:20-18:20

REGISTREERIMINE

Робототехника для дошкольников

В течение 60 минут 5-6-летние дети получают базовые знания по робототехнике и программированию и учатся давать роботам простейшие команды. Все это происходит в атмосфере игры и с погружением в эстонский язык. На занятиях используются комплекты Lego Simple Machines,  Lego Education и Ozobot. Ведет кружок робототехники для самых маленьких наша технофея Наталия Иванищева.

Стоимость: 35 евро

Время проведения: по четвергам в 17:20-18:20