Pisi-robootika (5+ lastele)

60 minuti jooksul saavad 5-6-aastased lapsed algteadmisi nii robootikast kui programmeerimisest, katsetades ühtlasi esimeste käskluste andmist robotitele. Seda kõike toimetame mängulises õhkkonnas, eesti ja vene keeles. Tegeleme Lego Simple Machines ning Lego Education sarja programmidega ning lõbusate Ozobotidega. Pisi-robootika tiimi moodustavad tehnoloogiavõlur Natalia Ivanitševa ja tema noored abilised.

Hind: 40 eurot

Toimumise aeg: neljapäeviti kell 17:20-18:20

REGISTREERIMINE

Робототехника для дошкольников

В течение 60 минут 5-6-летние дети получают базовые знания по робототехнике и программированию и учатся давать роботам простейшие команды. Все это происходит в атмосфере игры и с погружением в эстонский язык. На занятиях используются комплекты Lego Simple Machines,  Lego Education и Ozobot. Ведет кружок наша технофея Наталия Иванищева и ее юные помощники.

Стоимость: 40 евро

Время проведения: по четвергам в 17:20-18:20