Jalgpall

Sel sügisel jätkame Avatud Koolile mõeldud Põhja-Tallinna JK Volta jalgpallitreeningutega. Jalgpallitreeningud on mõeldud Avatud Kooli õpilastele ning algavad kohe peale tunde üle tee asuval Sõle staadionil.

JK Volta treenerid on heade kogemustega ja kakskeelsed ning ootavad kõiki lapsi treeningutesse, eelnev jalgpallikogemus ei ole vajalik. Kellel on aga suurem huvi jalgpalli vastu, siis loomulikult ootadakse neid ka klubi tavagruppidesse.

Esimene trenn Avatud Kooli gruppidele toimub 4. septembril. Registreerimiseks palume kirjutada emailile noored@jkvolta.ee.

Toimumise aeg: esmaspäeval ja kolmapäeval kell 14:30-15:15

Osalustasu: 1 kord nädalas — 35 eurot, 2 korda nädalas — 50 eurot

Футбол

Специально для учеников Открытой школы наш партнер футбольный клуб Volta организовал группы, занятия в которых начинаются сразу после школы.

Опытные двуязычные тренеры ждут на тренировки всех вне зависимости от опыта игры в футбол.

Первое занятие пройдет 4 сентября. Зарегистрироваться можно по мэйлу noored@jkvolta.ee.

Время проведения: понедельник и среда в 14:30-15:15

Стоимость: один раз в неделю — 35 евро, два раза в неделю — 50 евро.