Jalgpall

Ka sel sügisel alustame Avatud Koolile mõeldud Põhja-Tallinna JK Volta jalgpallitreeningutega. Jalgpallitreeningud on mõeldud Avatud Kooli õpilastele ning algavad kohe peale tunde üle tee asuval Sõle staadionil.

JK Volta treenerid on heade kogemustega ja kakskeelsed ning ootavad kõiki lapsi treeningutesse, eelnev jalgpallikogemus ei ole vajalik. Kellel on aga suurem huvi jalgpalli vastu, siis loomulikult ootadakse neid ka klubi tavagruppidesse.

Esimene trenn Avatud Kooli gruppidele toimub 5. septembril. Registreerimiseks palume kirjutada emailile noored@jkvolta.ee.

Toimumise aeg:

1. klasside trennid on kolmapäeviti kell 14:45-15:30. Treener tuleb lastele Aru 10 välisukse ette kell 14:40 vastu ning staadionile liigutakse kogu grupiga ühiselt.

2. ja 3.  klasside trennid on esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 15:15-16:15. Lapsed ise lähevad jalgpalliväljakule.

Osalustasu: 1 kord nädalas — 30 eurot, 2 korda nädalas — 45 eurot.

Футбол

Специально для учеников Открытой школы наш партнер футбольный клуб Volta организовал группы, занятия в которых начинаются сразу после школы.

Опытные двуязычные тренеры ждут на тренировки всех вне зависимости от опыта игры в футбол.

Первое занятие пройдет 5 сентября. Зарегистрироваться можно по мэйлу noored@jkvolta.ee.

Время проведения:

1 классы по средам в 14:45-15:30. В 14:40 тренер забирает переодетых детей у дверей школы и приводит обратно.
2-3 классы по понедельникам и четвергам в 15:15-16:15. Дети сами идут на поле.

Стоимость: один раз в неделю — 30 евро, два раза в неделю — 45 евро.