Jalgpall

Ka sel sügisel alustame Avatud Koolile mõeldud Põhja-Tallinna JK Volta jalgpallitreeningutega. Jalgpallitreeningud on mõeldud Avatud Kooli õpilastele ning algavad kohe
peale tunde üle tee asuval Sõle staadionil.

JK Volta treenerid on heade kogemustega ja kakskeelsed ning ootavad kõiki lapsi treeningutesse, eelnev jalgpallikogemus ei ole vajalik. Kellel on aga suurem huvi jalgpalli vastu, siis loomulikult ootadakse neid ka
klubi tavagruppidesse.

Esimene trenn Avatud Kooli gruppidele toimub 6. septembril. Uutel lastel on kõige mugavam registreeruda klubi veebilehel, treeninggrupiks on „Avatud Kool». Tekkinud küsimuste korral võtke klubiga julgelt ühendust: andrei@jkvolta.ee.

Toimumise aeg: 1. klasside trennid on esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 14:45-16:00. Treener tuleb lastele Aru 10 välisukse ette kell 14:40 vastu ning staadionile liigutakse kogu grupiga ühiselt.
2. ja 3.  klasside trennid on esmaspäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 15:30-16:45. Lapsed ise lähevad jalgpalliväljakule.

Osalustasu: 1. klassile 40 eurot kuus, vanemate gruppide treeningtasu on 50 eurot kuus.

Футбол

Специально для учеников Открытой школы наш партнер футбольный клуб Volta организовал группы, занятия в которых начинаются сразу после школы.

Опытные двуязычные тренеры ждут на тренировки всех вне зависимости от опыта игры в футбол.

Первое занятие пройдет 6 сентября. Зарегистрироваться на тренировки проще всего через сайт клуба, выбрав группу «Avatud Kool». В случае возникновения вопросов, смело пишите на мэйл andrei@jkvolta.ee.

Время проведения: 1 классы по понедельникам и средам в 14:45-16:00. В 14:00 тренер забирает переодетых детей у дверей школы и приводит обратно.
2-3 классы по по понедельникам, средам и четвергам в 15:30-16:45. Дети сами идут на поле.

Стоимость: 1 классы 40 евро в месяц, 2-3 классы 50 евро в месяц.