Kunstiring 1.-3. klassile (eesti keeles)

Kunstiring haarab igal aastal endaga kaasa nii uued kui vanad seiklejad, et minna põnevale avastusretkele. Oleme rännanud mööda erinevaid riike, saanud tuttavaks paljude kunstnikega.

Uuel aastal kutsume kaasa uudishimulikke avastajaid, et minna uurima värvide maailma. Näiteks 31 punast tooni — kas tead, mis on paburitsipunane või krapipunane? Lisaks põhivärvidele segame kokku mitmesuguseid toone, vaatame, mis nendega teha saab ja mida teised värvidega teinud on. Kindlasti jätkame muuseumite külastamist.

Ringi juhendab Karin Jürisson. Karin on hariduselt käsitööõpetaja, aga tõeliselt mitmekülgse inimesena on ta lisaks õppinud filosoofiat ja inglise keelelt. Õpetajana on Karinil mitmekesised kogemused nii kunsti, käsitööd kui inglise keelt õpetades, ta on töötanud hariduslike erivajadustega lastega nii Ristiku Põhikoolis kui Tallinna Laste Turvakeskuses. Pikaajalised välislähetused on viinud Karini mitmetesse Euroopa riikidesse ja andnud võimaluse tutvuda rahvusvaheliste õppekavadega Euroopas. Karin on kirglik lugeja. Lisaks armastab väga käsitööd ja mängib tennist.

Toimumise aeg: neljapäeval kell 15:20-16:50

Osalustasu: 45 eurot (hinna sees on materjalid ja muuseumipiletid)

REGISTREERIMINE