Filmisoovitus:“Tähtsad ninad”

Autor: Lola Soomer

See film räägib kahest sõbrast, Oliverist ja Sassist, kellel tuleb idee teha äri prillihoidjatest, mis on nina kujulised. Kuid kuna nad on alaealised, ei saa nad seda ise teha. Nii siis valetavad nad Oliveri isale, et see firma on juba olemas, ning Oliveri isa hakkab ninasid reklaamima. Hiljem tuleb välja, et nende koostööpartneritega on midagi kahtlast lahti.

Mina käisin seda filmi vaatamas koos oma sõbra Emiliga. See meeldis mulle, sest seal olid toredad tegelased ja lahedad filmimispaigad, kuid filmi lõpp oli natuke keeruline ja ma kujutan ette, et väiksemad lapsed ei saanud sellest aru. Kuid see oli ikkagi päris hea film. Soovitan vaadata!

P.S. Meie kooli 7. klassi õpilane Albert Miina mängib selles filmis Oliveri ja Sassi klassikaaslast. Vaata intervjuud Albertiga ETV+ hommikusaates.