Voolimisring / Кружок лепки

Voolimisring on suurepärane võimalus arendada loomingulisi võimeid ja väljendusoskust. Voolimine on ideaalne võimalus eneseväljenduseks ning lõõgastumiseks.

Figuuride, abstraktsete vormide ja kompositsioonide loomine savist ja muust materjalist aitab lastel arendada motoorikat, stimuleerib kujutlusvõimet ja lihtsalt kingib ellu palju rõõmu.

Ringi juhendab kogenud kunstiõpetaja Anžela Kanevskaja-Schang, kes sh õpetab Avatud Koolis I kooliastmes projektiõpet.

Kuigi tunnid toimuvad vene keeles, on tema tundidesse väga oodatud ka eestikeelsed lapsed. Kunstiga seotud tegevused pakuvad ideaalse võimaluse lisaks loomingulisusele ühtlasi vene keelt harjutada.

Toimumise aeg: neljapäeviti kell 14:30-16:00

Osalustasu: 45 eurot / kuus

Кружок лепки — это замечательная возможность для детей развить творческие способности, побыть наедине со своими мыслями и расслабиться. Создание фигурок, абстрактных форм и композиций из глины и других материалов развивает моторику, стимулирует воображение и просто дарит радость.

Руководит кружком опытный учитель с художественным образованием Анжела Каневская-Шанг, которая, в том числе, ведет в Открытой школе проекты в 1-2 классах.

Время проведения: четверг, 14:30-16:00

Стоимость: 45 евро / месяц