1. klassi koolikohtade loosimise tulemused

Täna loosisime välja Avatud Kooli 5. lennu koolikohad. 2021/22 õppeaastal alustab avatud koolis 60 õpilast, kellest 27 on kogukonnalapsed ja 33 kohta jagame välja loosimise tulemusena. Loosisime kõikides gruppides järjekorra, mille alusel asume peredega vestlusi läbi viima. Protokollis lapsed, kes on rohelisest joonest üleval, kutsutakse esmajärjekorras perevestlusele. Kui nendest peredest keegi loobub, siis liigub järjekord edasi loositud nimekirja alusel.

2021/22 õppeaasta 1. klassi koolikohtade loosimise protokollid

POISS_EE_2122

POISS_RU_2122

POISS_MÕ_2122

TÜDRUK_EE_2122

TÜDRUK_RU_2122

TÜDRUK_MÕ_2122

Vastuvõtt Avatud Kooli 1. klassi 2021/22 õppeaastaks

Head lapsevanemad, alustame õpilaste registreerimist Avatud Kooli uude lendu ja registreerimine on avatud kuni 11. jaanuarini 2021.

AVALDUSE ESITAMINE

Ootame kooli nii eesti, vene kui muu koduse keelega õpilasi, kes on sündinud 2013.- 2014. aastal ning on 2021. aasta septembrikuus 7-aastased.

Igal õppeaastal saab Avatud Koolis alustada 60 1.klassi õpilast, juhul kui soovijaid on rohkem kui koolikohti, korraldatakse avalik koolikohtade loosimine, mis leiab aset 15. jaanuaril 2021. Vastuvõtmisel arvestame ka keelelist tasakaalu, mis on oluline kahesuunalise keelekümblusmeetodi rakendamiseks. Alates uuest õppeaastast võtame mõlemakeelsete lastena vastu Kellukese lasteaia lapsi, kes on lõpetanud keelekümblusrühma (see on oluline ka oma avalduses esile tuua).

Esita 1. klassi sooviavaldus SIIN

Loe lisaks:

Vastuvõtuprotsess

1. klassi koolikorraldus ja kooli ning kodu koostööst

AVATUD KOOLI KONTSEPTSIOON

Koolipäev

Õppetöö

KKK vastuvõtu kohta

Projektõpe

Vaata kindlasti ka kooli tutvustavat videot.

INFOPÄEVAD

Lähemalt Avatud Kooli õppekorraldusest, vastuvõtuprotsessist ning loosimisest räägime infopäevadel, mis sel aastal toimuvad sel aastal online:

• 17.12.2020 Avatud Kooli infopäev kell 12.00
  • 5.01.2021 Avatud Kooli infopäev kell 17.30

Mõlemal infopäeval osalemise eelduseks on ette registreerimine, mille alusel saadetakse teile kutse infopäevale. Palume registreerida infopäevale  SIIN.

LOOSIMINE

Avalik koolikohtade loosimine toimub 15. jaanuaril kell 17.00 ja kõikidel huvilistel on võimalik seda reaalajas otseülekandena interneti teel jälgida.

Pärast loosimist avalikustatakse tulemused kooli kodulehel ning ajavahemikus 25.01- 26.02 toimuvad loosiga koha saanud peredega vestlused.

Lisainfot saab aadressil vastuvott@avatudkool.ee