Inglise keel algajatele

Inglise keele tundidega alustame Avatud Koolis tasapisi 2. ja 3. klassis, kuid väiksematele keelehuvilistele pakume võimalust inglise keelega tuttavaks saada juba varem.

Huviringi peamine eesmärk on arendada lapse rääkimis- ja kirjutamisoskust läbi erinevate mänguliste tegevuste: meisterdame, korraldame rollimänge, õpime Legode toel sõnu kokku panema, mängime scrabble’t (mis on sõnavara suurendamiseks lausa ideaalne mäng) jpm.

Huviringi juhendab Aamna Bilgrami. Tema põhimõtteks on muuta keeleõpe läbi mängu huvitavaks ning pakkuda lastele eakohaseid lõbusaid tegevusi.

Toimumise aeg: teisipäeval kell 15:15-16:00

Osalustasu: 28 eurot

REGISTREERIMINE

Английский язык для начинающих

Уроки английского языка в Открытой школе начинаются во втором классе с одного занятия в неделю. Если ваш ребенок хочет чаще погружаться в англоязычную среду, добро пожаловать в клуб Аамны Билграми. Дети играют в настольные и ролевые игры и мастерят, благодаря чему осваивают базовый словарный запас, учатся читать и писать на английском.

Аамна родом из Пакистана. Она любит создавать обучающие игры и радеет за индивидуальный подход.

Время проведения: вторник, 15:15-16:00

Стоимость: 28 евро