HEVKO-eripedagoog

Ootame Avatud Kooli meeskonnaga liituma haridusliku erivajadusega õppijate õppe koordineerijat – eripedagoogi!

Tööülesanded

• Tugispetsialistide meeskonna töö juhtimine koolis.
  • Õpilastele pakutava lisatoe meetmete kaardistamine ja koordineerimine.
  • Koolisisestest ja -välistest partneritest võrgustiku arendamine õpilase toetamiseks.
  • Õpilase toetamisega seonduvate dokumentide koostamine ja tugimeetmete tõhususe jälgimine.
  • Eripedagoogiline töö tuge vajavate õpilastega.
  • Õpetajate ja perede nõustamine lapsele abi leidmise ja lapse õppimise toetamise küsimustes.

Ootused kandidaadile

• Erialane magistrikraad.
  • Väga head suhtlemisoskused ja valmisolek töötada erinevate kontaktvõrgustikega.
  • Iseseisvus oma töö korraldamisel ning oskus teiste inimeste tööd koordineerida.
  • Kirg töötada abivajavate lastega.
  • Oskus hinnata laste võimalikke eripedagoogilisi raskusi ja neile vajalikku tuge pakkuda.
  • Valmisolek juhendada ja nõustada õpetajaid erinevate õpilaste toetamise ja eripedagoogika teemadel.
  • Valmisolek töötada dokumentidega ja luua süsteeme.
  • Lahendusmeelsus, võimekus tulla toime muutuste ja ootamatustega.

Kasuks tuleb

• Varasem töökogemus sotsiaalpedagoogika, eripedagoogika või psühholoogia valdkonnas.
  • Haridusasutuses töötamise kogemus.
  • Paindlikkus ja pingetaluvus.

Omalt poolt pakume

• Keskset rolli uuendusliku kooli arengus.
  • Väärilist töötasu ja arenguvõimalusi.
  • Inspireerivaid kolleege ja toetavat juhtkonda.
  • Nutikaid õpilasi ja toredaid peresid.
  • Mõnusat töökeskkonda.

Kandideerimise info

Palun saada meile 20. veebruariks oma CV ja motivatsioonikiri või – video märksõnaga HEVKO aadressile konkurss@avatudkool.ee.

Kui sul on küsimusi või soovid lisainfot, kirjuta palun iiris.oosalu@avatudkool.ee või helista 5105922.