1. klassi astuva lapse pere jaoks olulised kuupäevad 2021/2022 õppeaastal

• 12.juunil  kell 12.00 kutsume 1. klassi alustavate õpilasi ja nende peredsid kooli tutvumispäevale;
  • Hiljemalt 21. juuniks tuleb koolile esitada 1. klassi astuva lapse dokumendid, täpsem info on saadetud teile e-kirjaga;
  • Hiljemalt 21. juuniks tuleb lapsele tellida õpilaspilet, mille ta saab kätte 1. septembri aktusel. Õpilaspileti saamiseks tuleb täita  ära ankeet ja lisada foto InDeal KODULEHEL.
  • Kuni 26.juunini saab tellida koolivormi, täpsem info https://avatudkool.ee/koolivorm/NB! 1.klassi astuvatel peredel on vaja tellida lapsele ka koolimüts (roosa või sinine tutimüts), mille saab laps 1. septembri aktusel. Tellitud müts saadetakse otse kooli, seega te ei saa seda ülejäänud tellimusega koos kätte.
  • 24.-27. augustil toimuvad talgud koolimajas.
  • 18., 23, 26 ja 30. augustil ajavahemikus kell 10.00-13.00 saab kooliõele tuua kooli lapse tervisetõendi. Kui teil ei õnnestu seda tuua augustis, siis saate selle mugavasti tuua ka septembri esimesel nädalal.
  • 25. augustil toimub üldkoosolek ja toimuvad klassikoosolekud
  • 1.septembril pidulik aktus toimub kell 13.00 kooli hoovis.