Pikapäevarühm 2019/2020 õa

Kõik Avatud Kooli lapsed on peale tundide lõppu oodatud pikapäevarühma, mis on tore ja turvaline viis oodata vanemate tööpäeva lõppu või meelepäras(t)e huviringi(de) algust.

Pikapäevarühmas olijad saavad kerge eine, vaba mänguaega ning juhendatud tegevusi õpetajaga nii siseruumides kui õues. Lastel on pikapäevarühma ajal võimalik käia erinevates huviringides (lisatasu eest, huviringide nimekirja leiad siit) ning siis pikapäevarühma tagasi pöörduda.

1. klassi õpilastele, kes ootavad koolis ringe, on liitumine kas pikapäevarühma või “Ootan ringi” teenusega kohustuslik.

2.-4. klassi lapsed, kelle vanemad ei ole neid registreerinud pikapäevarühma või “Ootan ringi” teenusele, saavad oodata ringe iseseisvalt A-korpuse aatriumis või väljaspool koolimaja. Nad peavad järgima kooli kodukorda ning vastutavad ise oma turvalisuse ning ringi jõudmise eest.

REGISTREERIMINE

Palju pikapäevarühma teenus maksab (alates 1. oktoobrist)?

·         50 eurot/kuus (kõikidel koolipäevadel)

·         30 eurot/kuus (valitud päevadel 2 korda nädalas)

·         20 eurot/kuus (valitud päeval 1 kord nädalas)

Pikapäevarühma päevakava näeb välja laias laastus alljärgnev:

·         14.00 pikapäevarühm alustab: kogunemine sööklas, söömine, mängud

·         15.00 õue

·         16.15 tagasi kooli

·         16.20 tubased tegevused: mängud, lugemine, joonistamine

·         17.15 koristamine

·         17.30 pikapäevarühm lõpetab

NB! Kahekeelse kooliga harjumine nõuab lastelt alguses tohutult palju süvenemist ja energiat, seetõttu vajavad 1. klassi lapsed kindlasti alguses võimalikult palju vaba aega rahulikus kodukeskkonnas koolipäevast taastumiseks. Oma eelnevate aastate kogemustele tuginedes soovitab Avatud Kooli pere esimesel poolaastal 1. klassi õpilastel külastada pikapäevarühma mitte rohkem kui kaks korda nädalas.

Pikapäevarühma telefon: 56867223.