Pikapäevarühm

Et Avatud Kooli lastel oleks peale koolipäeva lõppu turvaline koht, kus oodata vanemate tööpäeva lõppu või valitud huviringide algust, töötab meie koolis pikapäevarühm, kus täiskasvanu järelvalve all saavad lapsed mängida, õues käia ja ka veidi keha kinnitada.

Pikapäevarühm töötab igapäevaselt kell 14.00-17.30, kogunetakse klassis 314. Pikapäevarühma telefon on 56867223.

Pikapäevarühma kuutasu on 35 eurot, mis sisaldab kerget einet (orienteeruvalt kell 15.30-16.00), vaba mänguaega ning juhendatud tegevusi õpetajaga nii siseruumides kui õues. Lastel on võimalik pikapäevarühma ajal käia erinevates huviringides (lisatasu eest) ning siis grupi juurde tagasi pöörduda. Alternatiivina on võimalik võtta pikapäevarühm pooleks kuuks, tasuga 20 eurot/kuu, mis annab õiguse osaleda pikapävarühmas kahel päeval nädalas.

Pikapäevarühma saate lapse kirja panna SIIN.

Pikapäevarühma päevakava on umbes selline:
14.00 kogunemine
14.30 õue minek