Pikapäevarühm

Et Avatud Kooli lastel oleks peale koolipäeva lõppu turvaline koht, kus oodata vanemate tööpäeva lõppu või valitud huviringide algust, töötab meie koolis pikapäevarühm, kus täiskasvanu järelvalve all saavad lapsed mängida, õues käia ja ka veidi keha kinnitada.

Pikapäevarühm töötab igapäevaselt kell 14.00-17.30. Pikapäevarühma telefon on 56867223.

Pikapäevarühma teenus sisaldab kerget einet, vaba mänguaega ning juhendatud tegevusi õpetajaga nii siseruumides kui õues. Lastel on võimalik pikapäevarühma ajal käia erinevates huviringides (lisatasu eest) ning siis grupi juurde tagasi pöörduda.

Pikapäevarühma kuutasu õppeaastal 2018/2019 on 40 eurot. Alternatiivina on võimalik registreeruda pikapäevarühma kas pooleks kuuks tasuga 25 eurot/kuu, (annab õiguse osaleda pikapävarühmas kahel valitud päeval nädalas) või ühel valitud päeval nädalas, tasuga 15 eurot/kuus.

Registreerimisvorm pikapäevarühma asub SIIN.

Pikapäevarühma päevakava on umbes selline:
14.00 kogunemine, päevakava tutvustus
14.30 õueminek