Vene keele õpetaja

Avatud Koolis rakendame keelekümbluse ja projektõppe vorme ning õppetöö planeerimine ja läbiviimine toimub õpetajate koostöös.

Meie õpetajad moodustavad omavahel tihedalt koostööd tegeva meeskonna, et koos luua igale õpilasele Avatud Koolis parim võimalik õpikeskkond.

Avatud Kooliga tutvumiseks soovitame vaadata sissejuhatuseks videot siit

Kas see on võimalus, mida Sina oled just oodanud? Või tead inimest, kes sellisest pakkumisest unistab? Palun kirjuta meile konkurss@avatudkool.ee, see on unikaalne võimalus liituda meie noorusliku ja koostöise tiimiga!

Ootame Sind, tore ja tragi õpetaja, et ehitada ühiselt üles kaasaegne ja innovaatiline kool, mis võimaldab realiseerida iga lapse arengupotentsiaali ja õpetajal tunda oma võimalusi ja olulist rolli iga lapse teekonnal!

Ootame Avatud Kooli meeskonnaga liituma vene keele ja kirjanduse õpetajat!

Pakume alates 2023. a jaanuarist tööd 5. klassi vene keele ja kirjanduse õpetajale! Töö sisuks on õpilaste kaasahaaramine, nende õppimise toetamine, et nad kogeksid vene keele ja kirjanduse võlu, areneksid jõudsalt nii suulises kui ka kirjalikus vene keeles ja tugevneks nende arenguuskumus.

Avatud Kooli meeskonnaga liitudes on sul võimalus praktiseerida koostöist õpetamist ja projektõpet,  arendada õppematerjale, kujundada õpiüritusi, käivitada traditsioone ja osaleda lastega kõikvõimalikel konkurssidel ja võistlustel. Tule leia meie koolis oma tugevustele rakendust ning naudi õppimist ja õpetamist toetavas õhkkonnas!

Ootused õpetajale:

• Julgus, soov ja loovus lastega töötamiseks.
  • Varasem õpetajatöö kogemus ja erialane kõrgharidus.
  • Vene keel emakeelena ja eesti keel B2 tasemel.
  • Soov ja oskused teha koostööd kolleegidega, ühiselt planeerida ja korraldada õppetööd.
  • Valmisolek õpetada mitmekeelses klassiruumis.
  • Huvi õppida ja täiendada oma teadmisi ning oskusi õpetajana.

Mida me Sulle pakume?

• Põnevaid väljakutseid ning keskset rolli uuendusliku kooli arengus.
  • Väärilist töötasu ja arenguvõimalusi.
  • Inspireerivaid kolleege ja toetavat juhtkonda.
  • Nutikaid õpilasi ja toredaid peresid.
  • Mõnusat töökeskkonda.

Kandideerimine:

Palun saada meile 11. detsembriks oma CV ja motivatsioonikiri või -video märksõnaga VENE KEELE ÕPETAJA aadressile konkurss@avatudkool.ee.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, kirjuta palun iiris.oosalu@avatudkool.ee või helista 5105922.