25. - 27. august: Vene keele ja lõhutud stereotüüpide linnalaager (10+ kultuurihuvilistele)

Koostöös kogenud laagrijuhi ja noorsootöötaja Maria Jefimovaga pakume lastele tõelise seikluse vene keele ja kultuuri maailma. Alustame stereotüüpidest – muinasjutud, karud, kokoshnikud. Lisaks uurime Venemaa geograafiat ja seal elavaid rahvusi. Lõpuks maandume Eestisse ja tutvume kohalike venekeelsete kultuuritegijatega. Kõik tegevused toimuvad läbi meeskonnatöö, mängu ja lavastuste.

Laagrijuhid:

Maria Jefimova on 10-aastase kogemusega laagrijuht, kooli huvijuht, TEDx Lasnamäe kaaskorraldaja, muusik ja lihtsalt andekas inimene.

Olesja Rotar on paljudele tuttav kui Avatud Kooli huvikoolijuht. Tema kogemustepagasis on mitmekülgne töine minevik iduettevõtluse koolituste korraldamisest kultuuriajakirjanduseni. Keeleõpetajana lööb Olesja kaasa mitteformaalse hariduse keelekeskuses GAME.

Laagri päev algab kell 9.30 ja lõpeb kell 15.00.

Maksumus Avatud Kooli õpilastele 55 eurot. Lastele väljaspoolt meie kooli – 70 eurot.

Laager toimub, kui registreerub vähemalt 16 osalejat. Töökeel on vene keel.

REGISTREERIMINE

Lisainfo: huvikool@avatudkool.ee, tel 5137 029.