Noorte robootika-inseneride linnalaager 19.-23.08.2019

• Maksumus 140 eur
  • Registreerumine 1. juulini

Registreeru kohe!

19.-23. augustil toimub Avatud Koolis Noorte robootika-inseneride linnalaager. Viieks päevaks kehastuvad lapsed insenerideks ja ahritektideks, kes tegelevad tulevikulinnade planeerimisega. Ootame lapsi vanuses 9+. Oodatud on nii lapsed, kes on juba tuttavad Lego Mindstorms EV3 robotitega, kui ka need, kes tahavad jõuda programeerimise ja konstrueerimise järgmisele tasemele. Laager toimub eesti ja vene keeles: tegevusi viivad läbi laste lemmikõpetajad Natalia Ivaništševa ja Brigita Põld.

Päeva esimeses pooles tegeleme robootikaga – see tähedab loomisrõõmu, kohtumisi huvitavate inimestega ning robotite ja erinevate mehhanismide konstrueerimist. Pärast lõunat tegeleme linnaplaneerimise ja tulevikulinnade kontseptsiooni uurimisega – külastame põnevaid ettevõtteid ja muuseume, lapsi ootavad otsimis- ja nuputamismängud õues, kino ja palju muud.

Orienteeruv päevakava:

10:00 kogunemine, laagritegevused
12:00 lõuna, vaba aeg
13:00 laagritegevused jätkuvad
16:00 päeva lõpp

Õppemaks sisaldab lõunasööki, pileteid ja transporti, toredaid laagrijuhendajaid ning kõiki vahvaid tegevusi viiel päeval. Laagri maksumus on 140 eurot.

Laagri “pesa” asub Avatud Koolis, Põhja-Tallinnas, aadressil Aru tn 10.

Laagrisse võta kaasa:
– vahetusjalatsid
– kihiline riietus ja mugavad jalatsid – et oleks mugav nii toas kui õues, iga ilmaga!
– roheline ühistranspordikaart
– õpilaspilet
– hea tuju

Laager toimub, kui registreerub vähemalt 12 last. Registreeruda saab kuni 1. juulini ning samaks ajaks tuleks tasuda ka laagri tasu, 140 eurot, SA Avatud Kool arveldusarvele EE542200221059790946 (selgituseks “Robootikalaager 19-23.08.2019, lapse nimi). Arved tehtud maksete kohta väljastame tagantjärele!

Lisainfo huvikool@avatudkool.ee.