Rahvastepall / Народный мяч

Rahvastepall on pallimäng, kus mängijad püüavad vastasvõistkonna liikmeid palliga tabada. Meie koolis on rahvastepall muutunud liikumistunni üheks populaarsemaks pallimänguks. Harjutame palli täpset viskamist, kindlakäelist püüdmist ja meeskonnamängu ühtsuse loomist erinevates koosseisudes. Ringi juhendab Avatud Kooli liikumisõpetaja Richard Pulst. Trennid toimuvad aadressil Kaera 21 (500 m koolihoonest), kuhu lapsed liiguvad koos õpetajaga.

Toimumise aeg: teisipäeval kell 15:30-16:30

Osalustasu: 27 eurot

Народный мяч очень полюбился нашим ученикам, поэтому мы решили открыть отдельный кружок. На тренировках мы работаем с мячом и играем в разных составах. Руководит кружком учитель физкультуры Ричард Пульст. Тренировки проходят по адресу Каэра, 21 (500 м от школы), куда дети идут вместе с учителем.

Время проведения: по вторникам в 15:30-16:30

Стоимость: 27 евро