Pikapäevarühm

Pikapäevarühm alustab tööd 4. septembril.

Kõik Avatud Kooli lapsed on peale tundide lõppu oodatud pikapäevarühma, mis on tore ja turvaline viis oodata vanemate tööpäeva lõppu või meelepäras(t)e huviringi(de) algust.

Pikapäevarühmas olijad saavad sooja toitu, vaba mänguaega ning juhendatud tegevusi õpetajaga nii siseruumides kui õues. Lastel on pikapäevarühma ajal võimalik käia erinevates huviringides (lisatasu eest, huviringide nimekirja leiad siit) ning siis pikapäevarühma tagasi pöörduda.

1. klassi õpilastele, kes ootavad koolis ringe, on liitumine kas pikapäevarühma või “Ootan ringi” teenusega kohustuslik.

2.-4. klassi lapsed, kelle vanemad ei ole neid registreerinud pikapäevarühma või “Ootan ringi” teenusele, saavad oodata ringe iseseisvalt B-korpuse puhkealal (aula kõrval) või väljaspool koolimaja. Nad peavad järgima kooli kodukorda ning vastutavad ise oma turvalisuse ning ringi jõudmise eest.

Lisaks on teil võimalus tellida oma lapsele lisalõuna. Lisatoitu pakutakse sööklas iga päev pärast tunde, ajavahemikus 13:30-15:20. See on mõeldud lastele, kes ei ole pikapäevarühma nimekirjas, aga sooviksid peale tunde veel keha kinnitada.

REGISTREERIMINE PIKAPÄEVARÜHMA

Pikapäevarühma teenus maksab 6 eurot/päev (hind sisaldab sooja lõunat). Palun tee omale sobiv valik allolevate variantide hulgast. Kui su pere vajadused muutuvad, saad tehtud valikut kooliaasta jooksul muuta.

132 eurot kuus (laps käib kõikidel koolipäevadel)

96 eurot kuus (laps käib valitud päevadel neli korda nädalas)

72 eurot kuus (laps käib valitud päevadel kolm korda nädalas)

48 eurot kuus (laps käib valitud päevadel kaks korda nädalas)

24 eurot kuus (laps käib valitud päeval üks kord nädalas)

Pikapäevarühma päevakava näeb välja laias laastus alljärgnev:

·         13:15 pikapäevarühm alustab: kogunemine sööklas, söömine, lauamängud

·         13:50 õue, kell 14:30 tagasi kooli lähevad lapsed, kellel algavad huviringid

·         15:00 tagasi kooli, tubased tegevused: mängud, lugemine, joonistamine

·         17:00 koristamine

·         17:15 pikapäevarühm lõpetab

NB! Kahekeelse kooliga harjumine nõuab lastelt alguses tohutult palju süvenemist ja energiat, seetõttu vajavad 1. klassi lapsed kindlasti alguses võimalikult palju vaba aega rahulikus kodukeskkonnas koolipäevast taastumiseks. Oma eelnevate aastate kogemustele tuginedes soovitab Avatud Kooli pere esimesel poolaastal 1. klassi õpilastel külastada pikapäevarühma mitte rohkem kui kaks korda nädalas.

Pikapäevarühma telefon: 56867223 (tööpäevadel kell 13:15-17:15).

Küsimuste tekkimisel palun kirjuta huvikool@avatudkool.ee.