Ärksameelne (mildfulness) hommik

Mida küll tähendab see maagiline sõna “ärksameelsus”? Vastus peitub oma emotsioonidest arusaamises, nende kontrollimises ja juhtimises; oma mõtete juhtimises ning võimes võtta vastu õigeid otsuseid. Tänu mindfulnessile oskad end halvast tujust välja tuua ja maha rahustada. Kui oled ärevil, aitab mindfulness sind mõtete ja emotsioonide juhtimisel. Kõik lapsevanemad unistavad sellest, et ülalkirjeldatud oskused oleksid ka nende lapsel. 🙂

Tunnis harjutame teadvelolekut erinevate füüsiliste ja vaimsete harjutuste ja mängude abil. Milline rõõmus päev tuleb pärast nii toredat hommikut! Yaraslava Rahmanava on Avatud Kooli 3. klassi õpetaja ja kuigi ta juhendab ringi vene keeles, ei ole keelel selles ringis mingit tähtsust. Tule ka sina meiega sellele reisile kaasa!

Toimumise aeg: esmaspäeviti kell 8:15-8:45

Osalustasu: 16 eurot

Осознанное утро (mildfulness)

Что за волшебное слово такое — осознанность? Это когда ты понимаешь, проявляешь и контролируешь свои эмоции, управляешь мыслями и принимаешь правильные решения. Если ты расстроен, но знаешь, как взять себя в руки и успокоиться. Если волнуешься — не позволишь волнению завладеть твоими мыслями и настроением. Мы уверены, что каждый родитель хотел бы привить эти навыки и умения своему ребенку.

На занятиях при помощи физических и ментальных упражнений и игр мы будем тренироваться быть здесь и сейчас, то есть осознавать все то, что происходит внутри и вокруг нас. Руководит кружком знакомая многим учительница  третьего класса Яраслава Рахманова. Присоединяйтесь!

Время проведения: по понедельникам в 8:15-8:45

Стоимость: 16 евро