Matemaatikaklubi (4.-6. klass) / Математический клуб

Klubi teemad toetavad kooliastme (4.-6. klass) õppekava: meid ootab nuputamine (sh Känguru väljakutsed), õppekava väliste ja olümpiaadi ülesannete lahendamine, erinevad mõttemängud ning matemaatilist mõtlemist arendavad tegevused.

Klubi tegevust juhendab Tõnis Vähi, kes ütleb enda kohta nii: “Kui mind ei leia  lastega Legodega mängimast või saalihoki väravast, siis olen ilmselt metsas discgolfi harrastamas või lauamänge mängimas. Matemaatikaga tekkis mul seos juba noore poisina ning eriline kirg tekkis nuputamise vastu ja see on käinud minuga kaasas kogu elu.”

Toimumise aeg: esmaspäeval kell 15:20-16:20

Osalustasu: 26 eurot

REGISTREERIMINE

Математический клуб для 4-6 класса

В математическом клубе мы будем решать логические задачки (в том числе, из Känguru), выполнять олимпиадные задания, познакомимся с различными играми, которые развивают абстрактное и математическое мышление.

Руководит клубом Тынис Вяхи: он с детства обожает решать логические задачи и с радостью делится своим увлечением с другими.

Занятия проходят на эстонском языке.

Время проведения: понедельник, 15:20-16:20.

Стоимость: 26 евро