Malering / Шахматный кружок

Mõttemängud on Avatud Koolis juba algusest peale tõeliselt au sees. Lapsed mängivad neid nii vahetunnil kui ka pikapäevarühmas.

Mõttemängudega tegelemine arendab abstraktset mõtlemist, püsivust, õpetab eesmärke püstitama ja neid täitma. Samuti õpetab kannatlikkust ja arendab enesevalitsemise oskust, nagu ka piiratud vahenditega nagu laud, nupud ja aeg saavutada parim võimalik tulemus. Samaaegselt tuleb arvestada ja ette näha vastase käikude mõju igal sammul.

Juhendajaks kogenud meistertreener Hendrik Olde.

Tunnid toimuvad eesti ja vene keeles.

Toimumise aeg: kolmapäeval, algajate rühm kell 14:30-15:20, edasijõudnute rühm kell 15:00-16:00

Osalustasu: 30 eurot

REGISTREERIMINE

В Открытой школе шахматы и шашки в большом почете — ребята играют в них и на переменах, и в группе продленного дня.

Шахматы и шашки развивают абстрактное мышление и усидчивость, учат терпению, самообладанию и умению ставить цели и добиваться их при помощи ограниченных ресурсов.

Руководит кружком тренер седьмой категории Хендрик Олде.

Занятия проходят на эстонском и русском языке.

Время проведения: по средам, группа для начинающих в 14:30-15:20, группа для продолжающих в 15:00-16:00

Стоимость: 30 евро