Sügisene linnalaager 21-23.10.2019

• maksumus 75 eurot
  • registreerumine 10. oktoobrini

Registreeru kohe!

Selle õppeaasta esimene koolivaheaeg on juba kuu aja pärast. Kas sul on kõige ägedama koolivaheaja veetmiseks plaanid tehtud?

Kutsume sind Avatud Kooli linnalaagrisse, mis toimub 21.-23. oktoobril kell 9.30-15.30.

Kuna enamikes Avatud Kooli huviringides on kohad täis, siis otsustasime seekord korraldada natuke teistmoodi laagri: nimelt sellise, kus kõik koolivaheaega veetvad huvilised saavad kolme päeva jooksul tutvuda lausa kuue erineva huviringi tegevustega!

ESIMENE PÄEV
Laagri juhatab sisse robootika: loome, ehitame, katsetame
Päeva teises pooles uurime loodust ja teeme teaduskatseid.

TEINE PÄEV
Teisel päeval sukeldume teatrimaailma: ees ootab kaks tundi sissevaadet näitleja põnevasse maailma näitleja ja lavastaja Mari-Liis Lille juhendamisel.
Peale lõunat on lastel erakordne võimalus luua koostöös kunstnik Aleksandra Shadrinaga Avatud Kooli jõuluetenduse lavakujundus!

KOLMAS PÄEV
Kolmandal päeval ootab meid reis… Jaapanisse: judo, jaapani keel ja kultuur.

Laagri õpetajad on Merle Kamarik, Meriliis Kotkas, Mari-Liis Lill, Alexandra Shadrina, Albina Ojastu, Steven Rothberg ning nende abilised Oksana Zimina ja Irina Malahhovskaja.

Laagrisse on oodatud nii eesti- kui vene emakeelega lapsed.

Kuna soovime, et igale laagrilisele jaguks individuaalset tähelepanu ning lastel oleks mõnus ja hubane olla, võtame vastu ainult 18 esimest soovijat.

Kolmepäevase laagri maksumus (tegevused + lõunasöök) on 75 eurot.

Laagri päevakava:

9:30 kogunemine ja mängud
10:00 esimene põnev tund
12:00-13:00 lõuna ja jalutuskäik
13:00-15:00 teine põnev tund
15:30 päeva lõpp

Laagri “pesa” asub Avatud Koolis, Põhja-Tallinnas, aadressil Aru tn 10.

Laagrisse võta kaasa:
– vahetusjalatsid
– kihiline riietus ja mugavad jalatsid – et oleks mugav nii toas kui õues, iga ilmaga!
– roheline ühistranspordikaart ja õpilaskaart

– hea tuju

Laager toimub, kui registreerub vähemalt 15 last.

Registreeruda saab kuni 10. oktoobrini ning samaks ajaks tuleks tasuda ka laagri tasu SA Avatud Kool arveldusarvele EE542200221059790946 (selgituseks “Linnalaager 21-23.10.2019, lapse nimi). Arved tehtud maksete kohta väljastame tagantjärele.

Lisainfo huvikool@avatudkool.ee.