Kunstiring 4.-6. klassile

Kunstiringi fookuses on joonistamis-, maalimis- ja kujundamiskoskuste arendamine läbi klassikaliste ja digikunsti tehnikate. Tutvume erinevate töövahendite, töövõtete ja töökeskkondaga. Õpime vaatlemist, kujutamist ja disainimist. Kaks korda aastas rakendame uusi oskuseid AK koolilehe kujundmisel!

Õpetaja Eva Ronk on lõpetanud Tallinna Ülikoolis kunstiõpetaja eriala ja töötanud kunstiõpetajana 2. ja 3. kooliastmes ning kunstiajaloo õpetajana gümnaasiumis. Ta on juhendanud huviringe ning töötanud muuseumihariduse valdkonnas ühes Eesti suurimas muuseumis, kus tema vastutusalaks olid elamushariduslikud programmid ja üritused. Eva on väga huvitatud tänapäevastest ja innovatsioonilistest lähenemistest õppimisele ja õpetamisele ning omab ka magistrikraadi andragoogika erialal.

Toimumise aeg: neljapäeval kell 15:20-16:50

Osalustasu: 45 eurot