Korvpall / Баскетбол (1.-4. klass)

Avatud Kooli liikumisõpetaja Oleksandr Yermolaiev kutsub kõiki huvilisi korvpallitrenni! Treeningud toimuvad Sõle Spordikeskuses koostöös TalTech/Rim klubiga.

Trennide eesmärgiks on süstida noortesse spordipisikut ning anda neile parimad teadmised ja oskused korvpallist. Oleksandril on vöö vahel 15 aastat karjääri professionaalses spordis, Ukraina meistrivõistluste pronksmedal ja üle 15. aasta treeneri kogemust.

Lisainfo ja registreerimine: oleksandr.yermolaiev@avatudkool.ee, tel 53744176

Toimumise aeg: esmaspäeval, ja reedel kell  15:00-16:30, kolmapäeval kell 16:30-18:00

Osalustasu: 40 eurot / kuu, esimene kuu tasuta

🏀 🏀 🏀 🏀 🏀

Учитель физкультуры Открытой школы Олександр Ермолаев приглашает всех желающих присоединиться к тренировкам по баскетболу. Занятия проходят в Спортивном центре Сыле.

Цель тренировок — привить детям любовь к спорту, развить ловкость и моторику. В копилке Олександра 15 лет спортивной карьеры, бронзовая медаль чемпионата Украины по баскетболу и более 15 лет тренерской деятельности.

Дополнительная информация и регистрация: oleksandr.yermolaiev@avatudkool.ee, тел. 53744176

Время проведения: понедельник и пятница с 15:00 до 16:30, среда с 16:30 до 18:00

Стоимость: 40 евро / месяц, первый месяц тренировок бесплатно