Koolibänd

Avatud Koolis alustab 2021. aasta kevadel oma koolibänd!

Kas oskad hästi laulda või mängid mõnda pilli vähemalt 1 aastat? Kirjutad laulusõnu või muusikat? Siis ootame Sind bändi katsetele!

Selleks palume 15. jaanuariks:
1)  saata emailile huvikool@avatudkool.ee video, kus sa esitad oma lemmiklaulu või -pala,
2) täita ankeet.

Jaanuari lõpus koguneb žürii ja paneb kokku esimese koolibändi koosseisu.

Bänd hakkab juhendaja abil harjutama kooli loodavas bändiruumis ning esimest etteastet ootame 2021. aasta kevadkontserdil.

Школьная группа Открытой школы ищет участников!

Ты хорошо поешь или играешь на каком-то музыкальном инструменте не менее одного года? А, может, пишешь слова песен или музыку? Тогда дай нам о себе знать!

Чтобы принять участие в пробах, ждем к 15 января :
1) на мэйл huvikool@avatudkool.ee видео, на котором ты исполняешь свою любимую песню или произведение;
2) заполненную анкету

В конце января жюри отберет участников школьной группы. Надеемся, что первое выступление коллектива состоится уже на весеннем концерте 2021.

Lisainfo:

Olesja Rotar