SEKRETÄR

Avatud Kool alustab oma kolmandat teggutsemisaastat. Oleme kaasaegne ja pidevalt arenev kool, kus õpivad üheskoos eesti ja vene emakeelega õpilased ning töötavad koos eri rahvustest õpetajad. Koolis on juba üle 200 õpilase ja üle 30 töötaja. Meie ühine eesmärk on ehitada üles innovaatiline kool, mis pakub parimat keskkonda nii õppimiseks kui õpetamiseks.

OOTAME ENDAGA LIITUMA VENE JA EESTI KEELT VALDAVAT TEGUSAT SEKRETÄRI

Näeme Sind oma hea haldjana, kes leiab lahenduse igale probleemile ja hoolitseb selle eest, et kõik meie inimesed, nii suured kui väikesed koolipere liikmed, tunneksid end meie majas hästi.

Vajame Sinu abi erinevates toimingutes – asjaajamise korraldamine, koostööparnerite töö koordineerimine, ürituste läbiviimine, õpetajate ja laste abistamine, suhtlemine lapsevanemate, ametiasutuste ja teiste sihtgruppidega – ehk siis oled meie inimestele toeks kõiges, mis aitab kaasa kooli toimimisele.

Me pakume Sulle

• inspireerivaid kolleege ja mõnusat meeskonnatunnet,
  • eripalgelisi ja põnevaid ülesandeid,
  • unikaalset kogemust ja pidevat enesearengut tänu erinevatele teemadele ja koolitustele ning
  • soodsaid puhkusetingimusi ja mitmed igapäevaseid hüvesid tööl.

Oled oodatud, kui

• sul on vähemalt aasta töökogemust assisteerival ametikohal,
  • sul on väga hea suuline ja kirjalik eesti ja vene keele oskus,
  • sulle meeldib korrastada, organiseerida, teisi abistada, kiirelt ja sõbralikult muresid lahendada,
  • tunned asjaajamise häid tavasid ja oled julge uute teadmiste omandaja,
  • oled vilunud MS Office programmide ja pilvelahenduste kasutaja (Google Drive, SharePoint, Dropbox vms) ning oled kursis kontoritööd lihtsustavate IKT maailma uuendustega,
  • oled iseseisev, korrektne ja usaldusväärne – oskad planeerida oma aega ja ülesandeid, pead kinni tähtaegadest ja tagad muul moel, et kõik toimib.

Kandideerimise tähtaeg on 25. august. Lisaks CV-le ootame Sinu lühikest kaaskirja, miks tahad Avatud Kooli sekretäriks saada. CV koos kaaskirjaga saada palun aadressile konkurss@avatudkool.ee märksõna all „Sekretär 2019″.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, kirjuta samuti konkurss@avatudkool.ee.