Inglise keel edasijõudnutele

Meie inglise keele õpe on väga praktilise suunitlusega. Mängime frisbit ja lauamänge, teeme süüa, meisterdame, vaatleme loodust, viime läbi teaduseksperimente ja mängime rollemänge. Seda kõike siis inglise keeles.

Laiendame läbi nö päriselu erinevate olukordade läbimängimise suhtlusalase keele sõnavara, mis aitab lastel omavahel erinevates igapäevaolukordades paremini suhelda.

Keeletunde viib läbi Avatud Kooli õpilaste ja huvikoolis käijate suur lemmik Peter Howarth. Peter kolis Inglismaalt Eestisse 2018. aasta suvel ning nüüdseks on meie kaunis kodumaa tema südame lõplikult röövinud. Peter naudib väga lastega töötamist ning kogu seda lõputut loomingulisust ja inspiratsiooni, mis selle tööga boonusena kaasas käib. Muidugi vahel jääb Peter mõttesse, kas asi pole hoopiski selles, et päris täiskasvanuks ta vist veel saanud ei olegi… 😊.

Peter armastab kõike, mis ei ole päris tavaline ja seda eriti spordis. Just sellepärast on tema suur kirg frisbi ja spikeball. Lisaks sportimisele kuulab Peter palju muusikat ning fännab filmide vaatamist.

Toimumise aeg: I rühm esmaspäeval kell 15:20-16:05, II rühm neljapäeval kell 15:20-16:05

Osalustasu: 25 eurot/ 1 kord nädalas

Английский язык для продолжающих

Уроки английского языка в Открытой школе начинаются во втором классе с одного часа в неделю. Если ваш ребенок хочет чаще погружаться в англоязычную среду, добро пожаловать на уроки Питера Хоуварта. Здесь играют в фрисби и крикет, готовят еду, проводят научные эксперименты, разыгрывают сценки из настоящей жизни, знакомятся с новыми настольными играми — и все это на английском!

В 2018 году Питер вместе с женой переехал из Великобритании в Эстонию и влюбился в нашу страну. Он обожает работать с детьми, потому что, наверное, и сам в душе еще ребенок. Питер любит такие своеобразные виды спорта, как фрисби и спайкбол, а также хорошее кино и музыку.

Время проведения: в группе английского для продолжающих открыто две группы, одна работает по понедельникам в 15:20-16:05, другая по четвергам в 15:20-16:05.

Стоимость: 25 евро / 1 раз в неделю