Hiina keel ja kultuur (8+) / Кружок китайского языка и культуры

Hiina keele ja kultuuri kursus on korraldatud koostöös Tallinna Ülikooli Konfutsiuse Instituudiga. Lapsed saavad teada, kus ja millal ilmusid hieroglüüfid, saavad endale hiina nime, omandavad algteadmisi hiina keele grammatikast, hääldusest ja kirjasüsteemist ning tänapäeva Hiina kultuurist ja söögist. Meile külla tulevad hiina tudengid ning võimalusel külastame TLÜ Konfutsiuse Instituuti ka ise. Oodatud on nii algajad kui ka edasijõudnud õpilased.

Tunnid toimuvad kaks korda nädalas: teisipäeval ja neljapäeval kell 15:15-16:00.

Osalustasu: 32 eurot / kuu

На уроках китайского интересно, весело и познавательно. В гостях у нас побывают учителя и студенты из Китая, мы постараемся выйти на видеосвязь с китайскими школьниками, сходим в гости в Институт Конфуция, научимся петь на китайском, узнаем, что такое каллиграфия и почему все панды в мире принадлежат Китаю. Помимо этого начнем изучать грамматику, произношение и лексику базового уровня. Ждем как начинающих, так и продолжающих учеников от 8 лет и старше.

Уроки проходят два раза в неделю: по вторникам и четвергам в 15:15-16:00.

Стоимость: 32 евро в месяц