Hiina keel ja kultuur (8+) / Кружок китайского языка и культуры

Hiina keele ja kultuuri kursus on korraldatud koostöös Tallinna Ülikooli Konfutsiuse Instituudiga. Lapsed saavad teada, kus ja millal ilmusid hieroglüüfid, saavad endale hiina nime, omandavad algteadmisi hiina keele grammatikast, hääldusest ja kirjasüsteemist ning tänapäeva Hiina kultuurist ja söögist. Meile külla tulevad hiina tudengid ning me ise külastame TLÜ Konfutsiuse Instituuti. Oodatud on nii algajad kui ka edasijõudnud õpilased.

Tunnid toimuvad kaks korda nädalas: teisipäeval ja neljapäeval kell 16:00-17:00.

Õppekeel: eesti ja vene

Osalustasu: 45 eurot kuus

REGISTREERIMINE

На уроках китайского интересно, весело и познавательно. Мы сходим в гости в Институт Конфуция, узнаем, что такое каллиграфия и почему все панды в мире принадлежат Китаю, научимся петь на китайском и готовить китайские блюда. Помимо этого будем изучать грамматику, произношение и лексику базового уровня. Ждем как начинающих, так и продолжающих учеников от 8 лет и старше.

Уроки проходят два раза в неделю: по вторникам и четвергам в 16:00-17:00.

Стоимость: 45 евро в месяц