Eriklassi õpetaja

Avatud Koolis õpivad lapsed nii suurtes kui väiksemates klassides. Õpet eriklassis pakume I ja II kooliastmes lastele, kes vajavad rahulikumat keskkonda ja õpetaja invividuaalsemat tähelepanu. Kasutame ka eriklassides keelekümblust ja projektõpet.

Eriklassi õpetaja on oma õpilaste toetaja ja suunaja, piiride seadja ja innustaja ühes isikus. Eriklassis töötavad eestikeelne ja venekeelne õpetaja paarina, et koos luua igale õpilasele Avatud Koolis parim võimalik õpikeskkond.

Avatud Kooliga tutvumiseks soovitame vaadata sissejuhatuseks videot siit

Kas see on võimalus, mida Sina oled just oodanud? Või tead inimest, kes sellisest pakkumisest unistab? Palun kirjuta meile konkurss@avatudkool.ee, see on unikaalne võimalus liituda meie noorusliku ja koostöise tiimiga!

Avatud Koolis ootab sind kaasaegne ja innovaatiline keskkond ja kollektiiv, mis võimaldab realiseerida iga lapse ja õpetaja potentsiaali.

Ootame sügisest Avatud Kooli väikeklassiga liituma ühte särasilmset õpetajat!

Ootused eriklassi õpetajale:

• Julgus, soov ja loovus lastega töötamiseks.
  • Emaatiavõime ja kannatlikkus.
  • Suur huvi erivajadusega laste arengu toetamise vastu.
  • Varasem õpetajatöö kogemus ja erialane kõrgharidus (võib olla omandamisel).
  • Soov ja oskused teha koostööd, ühiselt planeerida ja korraldada õppetööd.
  • Valmisolek õpetada mitmekeelses klassiruumis.
  • Kirg õppida ja täiendada oma teadmisi ning oskusi õpetajana.

Mida me Sulle pakume?

• Võimalust töötada 4-6 lapsega väikese klassi formaadis.
  • Väärilist töötasu ja arenguvõimalusi.
  • Inspireerivaid kolleege ja toetavat juhtkonda.
  • Väga armsaid õpilasi ja toredaid peresid.
  • Mõnusat töökeskkonda.

Kandideerimine:

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri märksõnaga ERIKLASS aadressile konkurss@avatudkool.ee hiljemalt 14. aprilliks.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, kirjuta palun helen.sabrak@avatudkool.ee või helista 56625888.