Eesti keele õpetaja

Avatud Koolis rakendame keelekümbluse ja projektõppe vorme ning õppetöö planeeriminej a läbiviimine toimub õpetajate koostöös.

Meie õpetajad moodustavad omavahel tihedalt koostööd tegeva tandemi, et koos luua igale õpilasele Avatud Koolis parim võimalik õpikeskkond.

Avatud Kooliga tutvumiseks soovitame vaadata sissejuhatuseks videot siit

Kas see on võimalus, mida Sina oled just oodanud? Või tead inimest, kes sellisest pakkumisest unistab? Palun kirjuta meile konkurss@avatudkool.ee, see on unikaalne võimalus liituda meie noorusliku ja koostöise tiimiga!

Ootame Sind, tore ja tragi õpetaja, et ehitada ühiselt üles kaasaegne ja innovaatiline kool, mis võimaldab realiseerida iga lapse arengupotentsiaali ja õpetajal tunda, oma võimalusi ja olulist rolli iga lapse teekonnal!

Avatud Kooli on juba märtsist lahkelt oodatud eesti keele õpetaja!

Pakume osalise koormusega tööd alates märtsist eesti keele õpetajale. Töö sisuks on eesti keele õpetamine nii emakeele kui teise keelena erinevates formaatides – õpiabi, järeleaitamine, suure klassi tunnid, paarisõpetamine projektiõpetajaga.

Ootused õpetajale:

• Julgus, soov ja loovus lastega töötamiseks.
  • Varasem õpetajatöö kogemus ja erialane kõrgharidus (võib olla omandamisel).
  • Soov ja oskused teha koostööd, ühiselt planeerida ja korraldada õppetööd.
  • Eesti keel emakeelena.
  • Valmisolek õpetada mitmekeelses klassiruumis.
  • Kirg õppida ja täiendada oma teadmisi ning oskusi õpetajana.

Mida me Sulle pakume?

• Suuri väljakutseid ning keskset rolli uuendusliku kooli käivitamises.
  • Väärilist töötasu ja arenguvõimalusi.
  • Inspireerivaid kolleege ja toetavat juhtkonda.
  • Nutikaid õpilasi ja toredaid peresid.
  • Mõnusat töökeskkonda.

Kandideerimine:

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile konkurss@avatudkool.ee hiljemalt 15.veebruariks.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, kirjuta palun helen.sabrak@avatudkool.ee või helista 56625888.