Eesti keele õpetaja

Avatud Koolis rakendame keelekümbluse ja projektõppe vorme ning õppetöö planeeriminej a läbiviimine toimub õpetajate koostöös.

Meie õpetajad moodustavad omavahel tihedalt koostööd tegeva tandemi, et koos luua igale õpilasele Avatud Koolis parim võimalik õpikeskkond.

Avatud Kooliga tutvumiseks soovitame vaadata sissejuhatuseks videot siit

Kas see on võimalus, mida Sina oled just oodanud? Või tead inimest, kes sellisest pakkumisest unistab? Palun kirjuta meile konkurss@avatudkool.ee, see on unikaalne võimalus liituda meie noorusliku ja koostöise tiimiga!

Ootame Sind, tore ja tragi õpetaja, et ehitada ühiselt üles kaasaegne ja innovaatiline kool, mis võimaldab realiseerida iga lapse arengupotentsiaali ja õpetajal tunda, oma võimalusi ja olulist rolli iga lapse teekonnal!

Avatud Kooli on lahkelt oodatud eesti keele kui teise keele õpetaja!

Töö sisuks on eesti keele järeleaitamine ning õpilünkade likvideerimine väikeses grupis lastega, kes vajavad lisaks tavatundidele lisaabi. Õpetaja rolliks on hinnata laste keeleoskust, aidata neil leida eneseusku ja treenida oskusi eesti keelega hästi toimetulemiseks.

Ootused õpetajale:

• Eesti keele suurepärane valdamine ja oskus seda armastusega edasi anda.
  • Julgus, soov ja loovus lastega töötamiseks.
  • Varasem õpetajatöö kogemus ja erialane kõrgharidus (võib olla omandamisel).
  • Soov ja oskused teha koostööd, ühiselt planeerida ja korraldada õppetööd.
  • Valmisolek õpetada õpilünkadega lapsi.
  • Kirg õppida ja täiendada oma teadmisi ning oskusi õpetajana.

Mida me Sulle pakume?

• Osalist tööaega alates novembrist
  • Väikeseid õpigruppe ning heatahtlikke õpilasi.
  • Inspireerivaid kolleege ja toetavat juhtkonda.
  • Stabiilset töötasu
  • Karjäärivõimalusi.
  • Kaasaegset töökeskkonda.

Kandideerimine:

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri märksõnaga EESTI KEEL aadressile konkurss@avatudkool.ee esimesel võimalusel

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, kirjuta palun helen.sabrak@avatudkool.ee või helista 56625888.