Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Avatud Kool on uuenduslik, mitmekultuuriline ja lapsesõbralik kool, mis 2023. a sügisel alustab juba seitsmendat õppeaastat. Meil on oma unikaalne õppemudel, mis põhineb kultuuritundlikul ja elulisel õppel. Meie kooli õpetajate ja õpilaste perede kogemustest ja mõtetest meie mudeli kohta saab rohkem lugeda siit: avatudkool.ee/blogi.

Avatud Koolis rakendame aineõppe ja projektõppe vorme, lõimitud aine- ja keeleõppe metoodikat ning õppetöö planeerimine ja läbiviimine toimub õpetajate koostöös.

Meie õpetajad moodustavad omavahel tihedalt koostööd tegeva meeskonna, et koos luua igale õpilasele Avatud Koolis parim võimalik õpikeskkond.

Avatud Kooliga tutvumiseks soovitame vaadata sissejuhatuseks videot siit.

Kas see on võimalus, mida Sina oled just oodanud? Või tead inimest, kes sellisest pakkumisest unistab? Palun kirjuta meile konkurss@avatudkool.ee, see on unikaalne võimalus liituda meie noorusliku ja koostöise tiimiga!

Ootame Sind, tore ja tragi õpetaja, et ehitada ühiselt üles kaasaegne ja innovaatiline kool, mis võimaldab realiseerida iga lapse arengupotentsiaali ja õpetajal tunda oma võimalusi ja olulist rolli iga lapse teekonnal!

Ootame Avatud Kooli meeskonnaga liituma eesti keele ja kirjanduse õpetajat!

Pakume sügisest tööd II kooliastme eesti keele ja kirjanduse õpetajale. Tule toetame koos Avatud Kooli õpilaste õppimist, et iga õpilane omandaks suurepärase eneseväljendusoskuse nüansirikkas eesti keeles, et tugevneks iga õpilase arenguuskumus ning nad naudiksid eesti keele ja kirjanduse õppimist.

Avatud Kooli meeskonnaga liitudes on sul võimalus praktiseerida koostöist õpetamist ja projektõpet,  arendada õppematerjale, kujundada õpiüritusi, käivitada traditsioone ja osaleda lastega kõikvõimalikel konkurssidel ja võistlustel. Tule leia meie koolis oma tugevustele rakendust ning naudi õppimist ja õpetamist toetavas õhkkonnas!

Ootused õpetajale:

• Suurepärane eesti keele valdamine ja kirg toetada iga õpilase eesti keele oskuse arengut.
  • Julgus, soov ja loovus lastega töötamiseks.
  • Vastavus õpetaja kvalifikatsiooninõutele.
  • Soov ja oskused teha koostööd kolleegidega, ühiselt planeerida ja korraldada õppetööd.
  • Valmisolek õpetada mitmekeelses klassiruumis eesti keeles.
  • Huvi õppida ja täiendada oma teadmisi ning oskusi õpetajana.

Mida me Sulle pakume?

• Keskset rolli uuendusliku kooli arengus.
  • Toetavat sisseelamisprogrammi, sh mentorit.
  • Pidevaid arenguvõimalusi regulaarsete ja rikastavate (sise)koolituste näol.
  • Spordi- ja tervisekompensatsioon Stebbys.
  • Igapäevast nõustamist eesti keele ja kirjanduse juhtõpetajatelt.
  • Inspireerivaid kolleege ja toetavat juhtkonda.
  • Nutikaid õpilasi (kuni 20 õpilast klassis) ja toredaid peresid.
  • Mõnusat töökeskkonda.
  • Meeleolukaid meeskonnasündmuseid.

Kandideerimine:

Kui see on võimalus, mida oled oodanud, siis täida 10. maiks kandideerimisavaldus siin.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, kirjuta palun sandra.jarv@avatudkool.ee või helista 59007252.