Assistent, tule meile!

Otsime oma kollektiivi energilist ja rõõmsameelset assistenti, kelle ülesandeks on toetada kooli meeskonda igapäevastes praktilistes tegemistes.

Oled oodatud kandideerima, kui…

• Sulle pakub põnevust erinevate tegevuste ja sündmuste praktiline korraldamine erinevate olukordade lahendamine.
  • Oskad fookust kaotamata hallata üheaegselt mitmeid erinevaid tegevusi ning planeerida oma aega nii, et kõik lubatud ajaks tehtud saab.
  • Sa oled avatud suhtleja.
  • Kasuks tuleb ka suhtlustasandil vene keele oskus.

Põhilised tööülesanded:

• vastata Avatud Kooli üldtelefonile ja kirjadele;
  •  võtta hinnapakkumisi ja vormistada tellimusi;
  • toetada ruumide korrashoiu igapäevast korraldamist (suhtlemine erinevate heakorra teenusepakkujatega);
  • erinevate sündmuste praktilise korraldamisega abistamine (õppekäigud, üritused jms);
  • lihtsam dokumenditöö.

Mida me Sulle pakume?

• Tööd noores ja kiiresti arenevas organisatsioonis.
  • Eripalgelisi ja põnevaid ülesandeid.

Kandideerimine:

Saada oma sooviavaldus ja CV hiljemalt 10. detsembril aadressil danil.botker@avatudkool.ee

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot kirjuta palun danil.botker@avatudkool.ee või helista numbril 5204747.