Loodus- ja matkalaager 12.-14. juunil

Juunis korraldame loodus- ja matkalaagrit, kuhu ootame seiklejaid 1.-4. klassist.

Mida me teeme? Esimesel päeval uurime linnamesilaste ja linnaaedade salapärast elu. Meid juhendavad Eesti Mesinike Seltsi esindajad ning linnaaianduse fännid – vaatame Kopli elule teise pilguga! Teisel päeval hakkame valmistuma matkaks: õpime, kuidas telki üles panna, millised lõkke liigid on olemas, millised kasulikud taimed metsas kasvavad ja mida matkale tuleb kindlasti kaasa võtta. Kolmandal päeval sõidame metsa (valime Oandu ja Aegviidu vahel): naudime loodust, kinnistame saadud teadmisi ja korjame lapsevanemate jaoks taimeteed. Kogu laagri vältel õpime söögitegemist nii lõkkel, kui ilma lõkketa.

Juhendajad: Avatud Kooli huvikooli juht Olesja Rotar, kogenud noorsootöötaja, matkaja ja loodusesõber Alexander Arabkin, külaliseksperdid.

Ajakava: laagripäev kestab 4-5 tundi. 12. juunil alustame laagriga pärast koolipäeva lõppu (ca kell 11:00), 13. juunil oleme koos kell 10:00-14:30, 14. juunil liigume vastavalt rongi (või bussi) sõiduplaanile.

Osalejate arv: kuni 19 inimest

Maksumus: 90 eurot

Registreeruda saab kuni 29. maini.

REGISTREERIMINE

Lisainfo: olesja.rotar@avatudkool.ee