Klassiõpetaja

Avatud Koolis rakendame keelekümbluse ja projektõppe vorme ning klassiõpetajatel on meie koolis keskne roll.

Meie klassiõpetajad moodustavad omavahel tihedalt koostööd tegeva tandemi, et koos luua igale õpilasele Avatud Koolis parim võimalik õpikeskkond. Õpetajad töötavad sama emakeelega õpetajate paarides ning teevad tihedat koostööd teises keeles ja teisi aineid andvate õpetajatega.

Avatud Kooliga tutvumiseks soovitame vaadata sissejuhatuseks videot siit

Kas see on võimalus, mida Sina oled just oodanud? Või tead inimest, kes sellisest pakkumisest unistab? Palun kirjuta meile konkurss@avatudkool.ee, see on unikaalne võimalus liituda meie noorusliku ja koostöise tiimiga!

Ootame Sind, tore ja tragi õpetaja, et ehitada ühiselt üles kaasaegne ja innovaatiline kool, mis võimaldab realiseerida iga lapse arengupotentsiaali ja õpetajal tunda, et sai ikka hea kool meil valmis! Klassiõpetajana on Sinul kanda selles tähtis roll, koolina meil aga pakkuda Sulle selleks kõigeks vajalik mitmekülgne tugi.

Ootame Avatud Kooli meeskonnaga esimesel võimalusel liituma südikat algklasside õpetajat!

Ootused klassiõpetajale:

• Julgus, soov ja loovus lastega töötamiseks.
  • Vene keel emakeelena ja eesti keele oskus B2 tasemel.
  • Vastav erialane haridus ja kvalifikatsioon.
  • Soov ja oskused teha koostööd, ühiselt planeerida ja korraldada õppetööd.
  • Valmisolek õpetada mitmekeelses klassiruumis.
  • Kirg õppida ja täiendada oma teadmisi ning oskusi õpetajana.

Klassiõpetaja töö sisu:

• Sisuka õppetegevuse planeerimine ja läbiviimine vene keeles.
  • Vene keele, matemaatika, loovuse, loodusõpetuse ning inimeseõpetuse õppe planeerimine ja läbiviimine 2. klassis nii aineõppe kui ka projektõppe meetodil.
  • Õpilaste inspireerimine läbi põnevate tundide ja õppetegevuste.
  • Olemasolevate õppematerjalide analüüsimine ja uute loomine ning kombineerimine.
  • Õppimise jälgimine ja tagasisidestamine.
  • Panustamine kooli arendusse ning uuenduste elluviimine.

Mida me Sulle pakume?

• Suuri väljakutseid ning keskset rolli uuendusliku kooli arengus.
  • Väärilist töötasu ja arenguvõimalusi.
  • Inspireerivaid kolleege ja toetavat juhtkonda.
  • Nutikaid õpilasi ja toredaid peresid.
  • Mõnusat töökeskkonda.

Kandideerimine:

Palun saada meile 6. veebruariks oma CV ja motivatsioonikiri või – video märksõnaga KLASSIÕPETAJA aadressile konkurss@avatudkool.ee

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, kirjuta palun iiris.oosalu@avatudkool.ee või helista 5105922.