Aastaringne vastuvõtt vabadele õppekohtadele

Avatud Kool on kasvav kool ehk siis igal aastal võtame vastu 60 last 1. klassi ja nii oleme viie aasta pärast  saavutanud kooli täismahu ja meist on saanud 9-klassiline põhikool.

Vastuvõtt Avatud Kooli 2020/21. õppeaastal alustavasse 1. klassi on lõppenud! Kui soovite oma lapse lisada ootenimekirja, siis palume  täita allpool toodud lingi kaudu avaldus.

Samuti on võimalus lisada oma laps olemasolevate klasside (1.-5.klass) ootenimekirja õppeaasta jooksul või kahe õppeaasta vahel. 2020/21. Olemasolevates klassides õppekoha vabanedes pakume kohta järjekorra alusel kodulehe kaudu registreerunud peredele. Liituvale perele pakume sisseelamiseks igakülgset tuge ning lapse aitame sujuvalt järgi nii keeltes kui ka projektõppes.

Ootejärjekorda lisamiseks palume täita vastuvõtu avalduse registreerimivormi lehel.

Lisainfot saab aadressil vastuvott@avatudkool.ee.