Õpilaste vastuvõtt 2019/20 õa

Vastuvõtt 2019/20 õppeaastaks avatakse 28.novembril 2018 Avatud Kooli kodulehel. Sellest kuupäevast alates saab lapsevanem registreerida oma lapse Avatud Kooli nimekirja digitaalse registreerimissüsteemi kaudu. Kõik süsteemi kaudu registreeritud lapsed osalevad loosimises, mille alusel jagatakse välja 60 koolikohta. Loosimine leiab aset jaanuaris 2019, täpne kuupäev avalikustatakse hiljemalt novembris.

Ootame kooli nii eesti, vene kui muu koduse keelega õpilasi, kes on sündinud 2011.-2012. aastal ning on 2019. aasta septembrikuus 7-aastased.

Lisainfo aadressil info@avatudkool.ee või telefonil 6 003 108.

2018/19 õppeaasta Avatud Kooli õppekohtade loosimise tulemused on selgunud

Täna viidi Avatud Koolis läbi 2018/19 õppeaasta õppekohtade loosimine.

Loosis osales kokk 103 last ja täna loosisime 30 õppekohta, neist 12 kohta on kogukonnalastele välja jagatud (õed-vennad, töötajate lapsed). Seega avalikku loosi läks 18 kohta järgmiselt:

venekeelsed poisid

eestikeelsed poisid

venekeelsed tüdrukud

eestikeelsed tüdrukud

mõlemakeelsed poisid

mõlemakeelsed tüdrukud

Pered, kelle lapse number on protokollis ülevalpool tumedat joont, kutsutakse vestlusele ja neil on võimalus sõlmida Avatud Kooliga leping. Kõigiga, kes jäävad allapoole joont võetakse ühendust juhul, kui vabanevad eestpoolt õppekohad või selgub, et saame avada ka teise 1.klassi.

Lisainfo: Maris Pajula maris.pajula@avatudkool.ee

Vastuvõtt

Vastuvõtt Avatud Kooli esimesse klassi 2018/2019 õppeaastaks

Head lapsevanemad, me alustame nüüd uute õpilaste registreerumist Avatud Kooli uude lendu!

Ootame kooli nii eesti, vene kui muu koduse keelega õpilasi, kes on sündinud 2010-2011 aastal ning on 2018. aasta septembrikuus 7-aastased.

Soovime avada kaks esimest klassi, kuid meie ruumivõimalused lubavad meil alustada registreerumist ühte klassi (30 uut õppekohta). Kui jaanuaris või veebruaris laheneb ruumi küsimus oleme valmis kohe võtma juurde veel täiendava esimese klassi.

Vastuvõtt toimub loosi teel kodulehekaudu registreerunud avalduste hulgast.

Tasu Avatud Koolis on 2018/2019 õppeaastal alustavas klassis 125 eurot kuus ehk 1500 eurot aastas. See tasu sisaldab õppemaksu (1350 eurot) ehk õppimist riikliku õppekava alusel toimivas kaasaegses, lapseõbralikus ja multikultuurses koolis sh tagab õppemaks peamised õppevahendid ning koolipoolsed tugiteenused. Lisaks sisaldab aastane tasu toitlustuse kulusid (150 eurot), mis lisaks koolilõunale tagavad igale lapsele võimaluse süüa ka sooja hommikueinet.

Esita sooviavaldus lapse õppima asumiseks Avatud Koolis

Loe vastuvõtuprotsessist lähemalt

Loe esimese klassi koolikorraldusest ja kooli ning kodu koostööst

Vaata videos, milline näeb välja üks päev meie koolis!

NB! Lähemalt Avatud Kooli õppekorraldusest, vastuvõtuprotsessist ning loosimisest räägime infoseminaril, mis toimub 11. jaanuaril kl 17.00 Avatud Kooli ruumides (Kopli 92, III korrus). Infoseminar on nii eesti kui vene keeles.