Vanemate kool

Sel õppeaastal pakume lapsevanematele ning teistele huvilistele võimalust osa saada põnevatest ja põhjalikest lapse arengu-, haridus- ja keelekümblusteemalistest seminaridest ja koolitustest.

31. jaanuaril 2024 kell 17.00-18.30

Projektõppe koolitus

Avatud Koolis viiakse ligi pool õppetööd läbi projektõppe meetodil. Mida see tähendab ja miliseid tulemusi toob?

31. jaanuaril toimuval kohtumisel räägivad projektõppe metoodik Eva Ronk ning juhtõpetaja Sofia Raikova, mis üldse on projektõpe ja miks Avatud Kool seda rakendab. Tutvustame, mille alusel projekte planeeritakse, milliseid aineid projektidesse lõimitakse, kuidas õpilased projektitundides õpivad ja mida vanemad saaksid kodus teha selleks, et õpilastel projektitundides õppimine veel paremini läheks. Koolitus toimub online.

Registreerimine: https://shorturl.at/tDFMS

Osalustasu: annestuste põhine

27. märts 2024 kell 17.00-18.30

Kuidas kasvatada kiusamiskindlat last?

Koolitajad Kerli Reeder, Yaraslava Rakhmanava, Svetlana Ponomarjova

Täpsem info on leitav lastevanematele Stuudiumist.

Koolivälistel huvilistel palume ühendust võtta anneli.vosandi@avatudkool.ee